Szlachetna Paczka – Weekend Cudów w Dobrym Mieście

W tym roku z terenu Gminy Dobre Miasto na liście rodzin zakwalifikowanych do obdarowania Szlachetną Paczką znalazły się dwie rodzina. Bez chwili zastanowienia pracownicy MOPS w Dobrym Mieście podjęli decyzję, o tym , że to właśnie oni zrobią Szlachetną Paczkę jednej z tych rodzin, „bo przecież pomaganie mamy we krwi nie tylko w zakresie czynności.”

Oczywiście nie byliśmy pozostawieni sami sobie i spotkaliśmy się z olbrzymią życzliwością lokalnych firm i przedsiębiorców oraz mieszkańców Dobrego Miasta, którzy okazali się bardzo hojni.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się spełnić wszystkie marzenia wytypowanej rodziny. W Szlachetnej Paczce oprócz produktów żywnościowych i chemicznych znalazły się także niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego. Nasza praca nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki temu Wiemy, że niektórzy mają w życiu o wiele mniej szczęścia niż my. Uważamy, że własnym szczęściem należy się dzielić i próbować pomagać tym, którzy mają w życiu gorzej.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu
Szlachetnej Paczki składa:
Firmie TONETIC Krzysztof Adamczyk
„PAULA” Salon Fryzjerski Anna Typa
ARTECH Arkadiusz Kieżun
TK- SPORT Tomasz Kułakowski
JOT FHU Tomasz i Justyna Jarosz
Szkole Podstawowej nr 2 w Dobrym Mieście.
oraz
Marcie K., Natalii A., Magdalenie K., Natalii G., Annie Cz., Anecie N., Monice W., Bożenie P., Annie K., Magdalenie Rz-B., Annie Z., Anecie i Adamowi P., Dorocie B., Ewie N., Maciejowi i Beacie G., pracownikom MOPS i ich rodzinom.