Krystian Wojtkiewicz z Dobrego Miasta otrzymał tytuł MISTER POLSKI MEDIA PRESS 2019! Wideo z gali Mister Polski.

Czas na podsumowanie przygody z konkursem Mister Polski. Muszę przyznać, że nie zapomnę jej do końca życia.Przyszło mi poznać bardzo wiele osobowości, utworzyć wiele nowych kontaktów oraz spojrzeć na świat od strony mediów! A właśnie dzięki głosom przedstawicieli polskich mediów został przyznany mi tytuł komplementarny MISTER POLSKI MEDIA PRESS 2019!

Pragnę bardzo podziękować za każdy Wasz głos, który pozwolił mi stanąć w gronie uczestników TOP15 Poziom był bardzo wyrównany oraz poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko… przez co nie traktuję brak kwalifikacji do TOP7 jako porażki. Mógłbym rzec wręcz przeciwnie! Jest to dla mnie ogromny sukces wracać „z tarczą”, czyli tytułem komplementarnym! W szczególności, że był on wybierany po raz pierwszy w historii wyborów Mister Polski!

Krystian Wojtkiewicz, Dobre Miasto, dobremiastoDostałem ogromną motywację do dalszego działania, mówiąc kolokwialnie kopniaka. Dziękuję przede wszystkim rodzinie za okazane wsparcie, a w szczególności rodzicom, którzy byli razem ze mną na gali oraz obserwowali moje poczynania! Dziękuję również wszystkim moim znajomym za liczne wsparcie, organizatorom za przygotowanie takiego widowiska, wspaniałej publiczności oraz stających razem bark w bark na scenie kolegom, bez których ta gala by się nie odbyła!

Świetnie było mi Was poznać oraz mam nadzieję, że do zobaczenia nie raz! Mega było być częścią tego show!  Gratuluję zwycięzcy oraz vicemisterom… Ale myślę, ze gratulacje należą się nam wszystkim, gdyż tutaj nie ma przegranych, każdy jest zwycięzcą‼ Źródło: Krystian Wojtkiewicz.