Dobromiejscy zawodnicy z klubu Pogoda Kickboxing uczestniczyli w Gali MMA w Legionowie

Szkółka kickboxingu powstała dokładnie w lipcu 2017r czyli ponad rok ciężkiej pracy każdego zawodnika. Od samego początku nastawieni byliśmy na walki w formule k1.

Przez cały ten okres oprócz wyczerpujących treningów, które odbywają się trzy razy w tygodniu, braliśmy udział w różnego rodzaju seminariach organizowanych przez zaprzyjaźnione kluby tylko po to aby wymieniać się doświadczeniem oraz nabywać nowych umiejętności w walce. Stoczyliśmy kilkanaście pojedynków amatorskich w różnych miejscach Polski ciesząc się wynikami w tak krótkim czasie.

Ostatnie seminarium przeprowadzone było pod kątem wytrzymałości siłowej zawodników startujących na gali w Legionowie, które pozwoliło stoczyć nam bardzo mocne i wyrównane pojedynki z nieco cięższymi oraz starszymi zawodnikami. Był to nasz pierwszy sprawdzian w tym sezonie, który zakończył się wynikiem jednej wygranej, dwoma remisami oraz jedną porażką. Zawodnikom bardzo dziękuje za serducho, które zostawili w ringu oraz kibicom za przyjazd i doping dla chłopaków! Szczególne podziękowania składamy dla naszych sponsorów na których zawsze możemy liczyć:
Inter Trans Kobus, Krech Transport, Auto Profit Daniel Kucharski, Las Bud Bartosz Sawczuk oraz Marcin Szulecki KMS,

Maciej Macutkiewicz junior 69kg remis, Michał Ciszewski kadet 12lat – remis, Paweł Suchodolski junior 69kg – wygrana, Michał Sych senior 85kg- porażka. Następne starty planujemy w listopadzie. Źródło: Pogoda Kickboxing