Nieoficjalne wyniki głosowania na burmistrza oraz radnych Dobrego Miasta. Aktualizacja godz. 13:45, 2018-10-22

Nieoficjalne wyniki wyborów na burmistrza Dobrego Miasta, kolejność alfabetyczna. Są to wyniki na godzinę 13:45 22.10.2018 z obwodów, które zakończyły liczenie głosów. Na bieżąco będziemy podawać aktualne wyniki.

 

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 1
WŁODARSKA Katarzyna 139
WITKOWSKA Agnieszka Zdzisława 136
TARASZKIEWICZ Arkadiusz Jacek 104
HERNAT Jan 99

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 2
WASILEWSKA Joanna Patrycja 128
BOROWIK Jarosław Jerzy 85
FILIPKOWSKI Janusz 72
DUDA Bogusław Jan 65
KUPTEL Andrzej 55
SZCZERBUK Jerzy Marian 46

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 3
PAKISZ Jerzy 75
TRZASKOWSKI Przemysław Marcin 64
STRĘKOWSKI Krzysztof Jan 57
SZAŁACHOWSKI Tomasz Robert 50
CHYCZEWSKI Krzysztof Edward 43
KALATA Agnieszka Maria 21

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 4
BILIŃSKA-WOŁODŹKO Elżbieta Maria 147
KUBIŃSKA Bogusława 85
BEDNARCZYK Bartosz Janusz 52
SZAFRAN Tadeusz 37
ZDOLSKI Radosław 32

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 5
JANIK Ryszard Michał 93
RUCIŃSKI Wojciech 87
SKINDEL Grażyna 75
ZBEROWSKA-SIENKIEWICZ Anna 57
CIUĆKOWSKI Piotr 39

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 6
KOBYLIŃSKA Zdzisława Marianna 217
BOREJKO Henryk 79
KOWYK Roman 65
DYMEK Wojciech 58
BUSZOWIECKI Sławek Kazimierz 37

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 7
BOREK Mariusz 165
ŻUKOWSKA Małgorzata 123
MUSZAK Robert Piotr 113
JURKIEWICZ Zdzisław Wacław 66
SIENKIEWICZ Teresa Janina 52

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 8
ZADROGA Mirosław 101
ZAWACKI Joachim 83
GIERWIATOWSKA Natalia 72
WRONKA Rafał 59
WOŁDŹ Paweł 47

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 9
WAWIROWICZ Edmund 168
BABILEC Małgorzata 127
MICHALKIEWICZ Robert Stanisław 77
WYSOCKI Edmund 71
ŁAWCZYŃSKA Anna 61
MURAWSKA Marta 23

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 10
NOWAK Wioletta 169
WONIA Andrzej 150
ADAMCZEWSKA Natalia 112
PISKUNOWICZ Szymon Adrian 54
ORŁOWSKI Marian 46
KOWYK Dariusz 15

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 11
BARBACHOWSKA Anna Małgorzata 154
BIELAWSKI Edward Piotr 141
HNATCZUK Lila Celina 86
KOLOUSZEK Bożena Barbara 84
SZURPICKA Elżbieta 53

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 12
TRACEWICZ Kamil Mateusz 153
KOWALEWSKA Iwona 87
NAKONIECZNY Bogdan Jan 56
FEREK Beata 42
WOŚ Jerzy Janusz 32
OFIERSKI Radosław 24
KREKORA Paweł 11

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 13
KURANTOWICZ Bartosz 131
MIKOŁAJUN Jolanta Maria 96
ZYGIEL Eugeniusz 89
SYMONOWICZ Edward 64
URBAŃSKI Piotr 22
CZASNOJĆ Bożena Teresa 20

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 14
ŁAŃKO Ryszard Bolesław 226
WITKOWSKA Ewa 128
ŚMIECH Krzysztof 45
LEBIEDŹ Antoni 36

Wyniki Wyborów do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście – Okręg nr 15
KONCZALSKA Małgorzata Teresa 156
GRAŻUL Iwona 72
WIELICZKO Katarzyna 66
MAZUREK Andrzej 58
GUSKI Grzegorz 42
WIŚNIEWSKA Anna 30

 

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • głosów oddanych na listę: 144
  • kandydatów: 2
  • mandatów: 0

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • głosów oddanych na listę 649
  • kandydatów: 12
  • mandatów: 0

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI

  • głosów oddanych na listę 1 001
  • kandydatów: 12
  • mandatów: 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ

  • głosów oddanych na listę 1 428
  • kandydatów: 14
  • mandatów: 5

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

  • głosów oddanych na listę 1 287
  • kandydatów: 15
  • mandatów: 4

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

  • głosów oddanych na listę 1 192
  • kandydatów: 14
  • mandatów: 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO

  • głosów oddanych na listę 514
  • kandydatów: 8
  • mandatów: 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY NOWAK

  • głosów oddanych na listę 169
  • kandydatów: 1
  • mandatów: 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN NAKONIECZNY

  • głosów oddanych na listę 56
  • kandydatów: 1
  • mandatów: 0

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

  • głosów oddanych na listę 53
  • kandydatów: 1
  • mandatów: 0

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARD SYMONOWICZ

  • głosów oddanych na listę 64
  • kandydatów: 1
  • mandatów: 0

 

Lista kandydatów, którzy otrzymali mandat radnego do Rady Miejskiej w Dobrym Mieście:

  • Okręg: 1 WŁODARSKA Katarzyna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
  • Okręg: 2 WASILEWSKA Joanna Patrycja KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
  • Okręg: 3 PAKISZ Jerzy KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
  • Okręg: 4 BILIŃSKA-WOŁODŹKO Elżbieta Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
  • Okręg: 5 JANIK Ryszard Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
  • Okręg: 6 KOBYLIŃSKA Zdzisława Marianna KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
  • Okręg: 7 BOREK Mariusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
  • Okręg: 8 ZADROGA Mirosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
  • Okręg: 9 WAWIROWICZ Edmund KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
  • Okręg: 10 NOWAK Wioletta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY NOWAK
  • Okręg: 11 BARBACHOWSKA Anna Małgorzata KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
  • Okręg: 12 TRACEWICZ Kamil Mateusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
  • Okręg: 13 KURANTOWICZ Bartosz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
  • Okręg: 14 ŁAŃKO Ryszard Bolesław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
  • Okręg: 15 KONCZALSKA Małgorzata Teresa KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO

Źródło: PKW