Spotkanie przedwyborcze Beaty Harań z mieszkańcami Dobrego Miasta

91

Spotkanie przedwyborcze Beaty Harań z mieszkańcami Dobrego Miasta

91 KOMENTARZE

 1. Łatwo wydawać nieswoje pieniądze i chwalić się tym. Zamiast iść na rekord ‚pozyskanych dotacji’, chciało by się usłyszeć ile państwo zaoszczędzili.

  • Kowalski chce zalew zbudować i remontować kościelne mienie. Za czyje to zrobi? Orientujesz się może ile te inwestycje będą kosztować i ile Kowalski na tym zaoszczędzi?

   • Ktoś tu ma obsesje na punkcie Kowalskiego. Ktoś Panu pisze A, Pan odpisuje Kowalski to, Kowalski tamto. Nie zgadzam się ze wszystkimi postulatami Pana JK.. ale ta ekipa wygląda jakby władza należałaby się jej po prostu, za nic. Nie macie zupełnie pomysłu na rządzenie. Spotkanie to pokazuje, mieszkańcy robią się coraz bardziej świadomi.

  • Owszem, słabo. Niestety, Haraniowa jest przynajmniej doświadczona w pracy na stanowisku butmistrza i przewidywalna. Czego nie da się powiedzieć o Kowalskim. Nie mówimy oczywiście o tym, co mówią o jego ,,doświadczeniu” i zaletach ci, którzy chcą go nam wcisnąć wszelkimi sposobami.

 2. Różnica klas…
  Proszę obejrzeć spotkanie z ekipa Pana Kowalskiego. Nie macie Państwo niestety „podjazdu”. Nie tym razem. Za duzo statystów Pani Burmistrz.

  • Heniek! Może jakąś koszule ci kupić? W tej kurtce to na grzyby sobie możesz chodzić. Pokazałeś że masz gdzieś mnie, będziemy mieć gdzieś ciebie

   • Strój nie taki ważny, kolego. Dużo ważniejsze jest celne pytanie Borejki o koszt budowy zalewu. Na to pytanie Kowalski nie odpowiedział. Słowotok Kowalskiego i udawany luz miały odwrócić uwagę publiczności. „Obiektywny” i kuty na cztery nogi konferansjer Łączkowski ratował ewidentną kompromitację swojego kolegi Kowalskiego. Wszystko na użytek szczwanie wykreowanego obrazu, że LIDER WSZECH CZASÓW na pytania niby tak rzeczowo odpowiada.
    Nie udawaj, kolego że chciałeś na Heńka głosować. Ja na niego zagłosuję, choć nie jest ideałem i wiem że za mną nie przepada. Po prostu należy wybrać mniejsze zło.

 3. Wystarczy porównać dwa spotkania wyborcze, a nawet długość ich trwania, które wszystko mówią. Różnica poziomu aż zadziwia. To jakaś niema ekipa. Czy ci ludzie nie umieją sami się przedstawić? I to mają być radni? A pani liderka….szkoda słów!
  To miasto zasługuje naprawdę na więcej!
  A kiedy spotkanie z panem Borowikiem i jego kandydatami?

  • Będzie jak mu partia pozwoli. On się z premierami teraz fotografuje a nie z nami jakimś nizinem społecznym. Ja tam czekam na spotkanie z panem Rucińskim co to do kościoła często chodzi. Pewnie od mszy jakiejś zaczniemy albo w kościele będzie

 4. Słabość, nie można takim ludziom z panią B na czele powierzać spraw Dobrego Miasta. Świecące światło po godzinach w biurze nie jest wyznacznikiem jakości pracy, wiedzy i szacunku do drugiego człowieka. Jest to osoba rządna władzy, wykorzystująca swoje stanowisko i nie licząca się z ludźmi. Przestrzegam przed takim złym wyborem.

  • Ja też jestem rozczarowany. Fałsz, nie można panu K powierzać spraw Dobrego Miasta.
   Fałszywy wizerunek doświadczonego menadżera jest niezbitym dowodem na to że nawet w tak małym środowisku można mimo wszystko oszukać sporo ludzi robiąc menadżera z kogoś kto nim nigdy nie był bo do tego się po prostu nie nadaje. Gawędziarz i bajarz. Ktoś ma kiepskie pojęcie nawet o historii (patrz słynny mural na którym pokonaliśmy ZSRR w 1945) a co dopiero mówić o zarządzaniu gminą. Niestety nie tylko on jest chory na władzę ale też ludzie którzy tę manię w nim pogłębiają bo takim człowiekiem łatwo sterować. Przestrzegam przed takim tragicznym wyborem.

 5. „Nie dostane braw?”
  „Załatwić ci brawa?”
  „Joanna Partycja Wasilewska”
  Proszenie o brawa jest żałosne a partycji to na dysku Beatko poszukaj

  • Oj jaka inteligentna uwaga – partycja na dysku!!!!!!!!!!

   a Beata nie chodziła do logopedy -tralalala, zyg, zyg marcheweczka.

   Może tak zadbaj spójrz prosto w oczy menagerowi linii produkcyjnej firmy Dzewniana Wiata?

   W TAKI SPOSÓB CHCECIE DYSKUTOWAĆ TUMANY ze szkołą????????

   • Pomóżcie! Ratunku! Które wpisy są moje? Tyle tutaj używam pseudonimów że już się pogubiłem! AAAAAAAAAAAAAAAA

    • Wojciechu Wojciechowski,
     jeżeli masz problem z identyfikacją tego co piszesz bo piszesz tak samo szczerze jak życzysz „miłego dnia”, to udaj się na ul. Olsztyńską do psychologa.
     Nie jest łatwo się dostać, bo przyjmuje chyba tylko raz w tygodniu 2 czy 3 godziny ale może się wciśniesz.
     Nie pomoże, to nie pomoże ale zawsze jakoś czas mu umilisz.

     Eh. nie jest łatwo żyć, gdy wszyscy zasuwają za miskę ryżu po kilkanaście godzin dziennie, a ty

     – wstajesz rano
     – szczotkowałeś kiedyś włosy więc bierzesz szczotę z przyzwyczajenia do ręki

     iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii fajrant!

  • Pani BH wypadła fatalnie. Cała koncepcja przedstawienia kandydatów wypadła fatalnie. Oglądam drugi raz i czuje się jeszcze gorzej. Potężne rozczarowanie.

   • Taki mądry?? Sam mogłeś występować. Kandydaci są o niebo lepsi od tych Kowalskiego. Są z klasą i mbardzo mądrzy! I Pani Burmistrz też!!!

 6. Szanowna Pani Harań, czy znajdzie Pani oraz Pani Drużyna Pierścienia nieco czasu, aby przystępnie wyjaśnić wszystkim Mieszkańcom, dlaczego Kandydat Kowalski nie jest w stanie zbudować zalewu za Kolegiatą, choć uparcie obiecuje, że to zrobi?
  Nie wiem, co wy tam robicie na tych swoich spotkaniach przedwyborczych, ale najwyraźniej umknęło wam, że to jest jeden z magicznych socjohaczyków, na który niestety złapała się spora część młodych wyborców.
  Jeśli uzna Pani za stosowne przychylić się do mojego wniosku, to najlepiej, aby odbyło się to w tzw. trybie wyborczym, czyli jeszcze w tej kampanii. Pod warunkiem, rzecz jasna, że się Pani jeszcze chce chcieć i że nie ma Pani słynnego Planu B na swoją przyszłość zawodową i polityczną. W myśl zasady, że po Pani i Trzaskowskim choćby potop…

  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

  • najlepiej pod ukrytym nickiem robic sobie zarty z ludzi, ktorzy dla tej gminy daja calego siebie i to od wielu lat! Pani Beata przedstawila konkrety plan kontynuacji dotyczasowych dzialan. Wystarczy wyjsc na miasto i zobaczyc jak duzo dzieje sie dobrego.

   • Tak się składa, droga Magdaleno pod odkrytym nickiem, że wcale nie robię sobie żartów. Sytuacja wcale do żartów nie nastraja… I liczę, że Pani Harań i jej Drużyna Pierścienia – w przeciwieństwie do Ciebie – zrozumie intencje mojego komentarza.

    P.S. Szanowna Pana Harań i jej Drużyno Pierścienia, dlatego prośba była o ,,przystępne” wyjaśnienie z tym zalewem. Ja najwyraźniej nie zawsze to potrafię…

    ——-
    https://twitter.com/asystentsoltysa

    • Jasne, ze nie potrafisz tylko macisz i mieszasz. Wedlug mnie jestes pewna blondyna z fikusną fryzura przy powaznej tuszy co ledwo wsiada do samochodu. A jak ja wiem niedlugo bedzie wiedziec duzo osob. Przyznaj sie i zostaw w spokoju Komitet Pani Beaty

     • Zanim coś napiszesz kolejnym razem to najpierw użyj mózgu jeśli go posiadasz, bo twoje zachowanie jest poniżej krytyki.

      Lepiej idź i wylej sobie na łeb kubeł zimnej wody dla otrzeźwienia.
      Zycze Ci obyś w życiu trafiał/trafiała na ludzi tak chamskich jak ty . niech ci w życiu ciężko będzie .

     • NICKU Magdaleno, bardzo proszę abyś nie wypowiadała się w tak wulgarny i prostacki sposób. Komitet Beaty Harań nie potrzebuje tak słabego adwokaciny, proszę abyś ważyła słowa. Poziom jaki reprezentujesz odbiega w znacznym stopniu od wszelkich norm społecznych. Co do inteligencji, to długa droga Cię czeka aby dogonić Asystenta Sołtysa. Obawiam się, że możesz na starcie doznać nokautu.

     • Szczyt hipokryzji robic komuś wyrzuty że pisze z konta anonimowego i samemu pisać pod nikiem Magdalena który jest równie anonimowy.

     • Magdalena masz kompleks? Porozmawiaj z psychologiem! Idź na terapię! Ewentualnie farmakologicznie spróbuj. Niebieskie tabletki są smaczne.

     • Magdaleno, nie słuchaj ich – NIE ROZMAWIAJ Z PSYCHOLOGIEM!!!!

      Kup słoiczek miodu, karton mleczka, ewentualnie melisę w saszetkach.

      Tylko z tym miodem to pamiętaj kupuj ze sprawdzonych źródeł.
      Z miodem często jest jak z uśmiechem samorządowca – może być sztuczny 🙂

      Zwykły słoik bez zbędnych kolorowych etykiet i kokardki na zakrętce

     • krzyzuje paluszki i wszystkie zyczenia wracaja do zyczacej, tfu zyczacego bo przeciez asystent soltysa to chlop przynajmniej oficjalnie. Jakies podobienstwo chyba jest

     • Kudłaty, taki wierzący a krzyżujesz paluszki? Chłopie ciebie też wyprowadzą w kaftanie.

  • weź sie kolego odwal od Pani Burmistrz i zajmij swoim kulfonem! Pierścienia to ty masz ale podtrzymującego erekcje

 7. Pani Haran…. Zbawicielka miasta i gminy:) pedagog…. ludzie otwórzcie oczy bo będą Was kukle swedziec po wyborach Tak jak Was nigdy nie swedzialy.

  • Bo co? Znam ją wiele lat, jest kochaną dobrą kobietą! Miłą dla swoich pracowników i wszystkich ludzi! I jaka wykształcona! Szkoda że musi cały ten komitet radnych sobie wybierać bo jest z niego najlepsza!

    • Nie rozumiem po co te wyzwiska , pretensje i jeszcze wszystko anonimowo. Jedni chcą Kowala inni Beatę jeszcze inni Wojtka czy Ryśka. Ludzie mamy demokrację każdy ma prawo głosować na kogo chce a my jesteśmy tylko ludzmi i szanujmy się. Masz swojego kandydata to idź i zaglosuj ale nie obrażaj innych
     .. Jak czytam te komentarze to mam wrażenie , ze siedzą tu te same osoby tylko z innych ugrupowań i jak te zmije sykaja na siebie i wylewają jad….wstyd i żenada.

 8. Nie wiem o co chodzi tutaj krytykantom! Było dobrze. Mogliście zaprosić Burmistrza, żeby wprowadził swoją zastępczynię i powiedział coś ojcowskiego o synu. Albo zaprosiliście i zignorował albo stawia na innego kandydata np. Wojciecha Rucińskiego albo uznał, że jemu to we własnych wyborach zaszkodzi i nawet na widowni się nie ppjawił

  • a nie przyszło szanownemu Przedmówcy do głowy że Pan Burmistrz ma swoją kampanie do powiatu a ponadto jakby się pojawił to też byłoby pewnie źle…bo wspiera…bo popiera…u nas co nie zrobisz…zawsze komentarze …a czasami może warto coś samemu tworzyć a nie na plecach poprzednikach…lub wspierających zza pleców…

   • Włodku tu właśnie widoczna jest różnica poziomów.

    Popatrz kto lajkuje „kowalskich”, uśmiecha się i robi głupie docinki jego oponentom.
    To jest łatwe – popatrz – RODZINA+ (rodzina plus najbliżsi znajomi rodziny).

    Popatrz jakie plakaty wyborcze wiszą na witrynach dobromiejskiej Spółdzielni Spożywców – poparz to nie jest trudne(PSS to wspólne dobro różnych wyborców – nie firma prywatna Pana Prezesa).

    Wejdź na stronę PSS SPOŁEM i zobacz czyja drużyna została obdarowana dzięki Prezesowi, który startuje w wyborach – to nie jest skomplikowane. Jak już odczytasz nazwisko trenera, to poszukaj w sieci wypowiedzi tegoż trenera – to jest bardzo łatwe

    Jak już to wszystko przejrzysz i przemyślisz poszukaj podobnych rzeczy komitetu Beaty Harań.

    – Znajdź głupie docinki w kierunku Pana Kowalskiego napisane przez któreś dziecko Pani Harań(poszukaj jakichkolwiek wpisów)

    – Pokaż niegrzeczne wpisy przedsiębiorców bliskich Pani Harań

    Nie widzisz różnicy?

    Wysoki poziom to nie to samo co duże ego.
    Poziom ustala się ciężką pracą przez długie lata.
    Ego pompuje się szybko lecz wystarczy malutka szpileczka i pęknięty balon ląduje gdzie?
    https://youtu.be/7-kKR-StXRE

    • „– Pokaż niegrzeczne wpisy przedsiębiorców bliskich Pani Harań” jest dwóch takich nawet bardzo aktywnych. Do tego pewna pani i pewien asystent sołtysa, co to udaje że jest panem a jest puszystą panią

     • Piękne zaoranie. Asystent Sołtysa i inne internetowe wcielenia – puszysta pani trafiona zatopiona 😉

     • Kudłaty, trafiony to jesteś ty i sam się zatopiłeś. Chłopie no Bóg cię naprawdę opuścił.

     • Kudłaty misiu ulubieńcu mediów,
      Niby czytaty, niby pisaty a z gramotnością jak z grzecznością.

      „Pokaż niegrzeczne wpisy…” to nie to samo co
      „Wskaż piszących”

      To tak jak z pytaniami na spotkaniach wyborczych:

      – „Proszę mi przedstawić choć jedną rzecz, którą pan jako pierwszy sort menagmentu gminy Dobre Miasto wymyślił i zrealizował”

      + „Wymieniłem wszystkie cztery koła w składaku”

      – „Panie, cztery koła w składaku?”

      + „No właśnie jak wymyśliłem tak się zaparłem z zrobiłem.
      Dwa koła wymieniłem wiosną i dwa jesieniom”

      Będzie dobrze, spokojnie

     • I jeszcze szczególik – drobny, ale ważny. To oczywiście może być tylko złudzeniem. Jak wszystko co jest w internecie…

     • Nie wszystko, co jest w internecie to złudzenie. Zapominasz o arcyważnym szczególiku. Złudzenie pryśnie jak wcześniej czy później dostaniesz wyrok za to, co w tym internecie piszesz…

    • „Pokaż niegrzeczne wpisy przedsiębiorców bliskich Pani Harań” nie usuneli jeszcze swoich komentarzy z ostatniej kampanii kiedy oddanie bronili pana trzaskowskiego. Szczególnie ten typ w kasku co chyba za czesto film Cudowny chlopak ogladal atakował a teraz miałczy jaki to jest biedny i warczy jak kowalski zionie nienawiścią. Jak smok wawelski. Szkoda że to akurat nie on pożera dziewice, półdziewice, niedziewice.

     • Do Maria!! Chory czlowieku, poczytaj wpisy swoje i ich!!! Ja to zrobiłam. To ty masz się czego wstydzić. Można spierać się i mieć inne poglądy. A ty obrażasz!!!! Wstyd!!! Mam nadzieję że p. Jarek to przeczyta i pojmie jwka reklamę mu robisz .

     • Dzizuz Maria, nieźle napisane!

      Najbardziej podoba mi się Pani to –
      „…atakował a teraz miałczy jaki to jest biedny i warczy jak kowalski zionie nienawiścią.”

      Przesada z tym zionięciem nienawiścią przez kowalskiego.

      Znam trochę kowalskiego (pomijając jego politykowanie i samorząd, które powinien sobie odpuścić) i zapewniam, że nie zionie nienawiścią.

      No może Pani zna go lepiej niż ja.

      Kurczaczek, jak można się pomylić 🙁

     • Do przeciwników zionie nienawiścią taką że rozum mu odbiera z tej nienawiści. A ogólnie to Kowalski jest naprawdę do rany przyłóż. Oczywiście jak się z nim we wszystkim zgadzasz.Hahaha!

 9. Obejrzalam dwie Debaty kandydatow na stanowisko Burmistrza Dobrego Miasta: Pani Beaty Haran i Pana Jaroslawa Kowalskiego. Bardziej podobalo mi sie wystapienie Pana Kowalskiego ktore bylo bardzo klarowne, merytoryczne, profesjonalne i przedstawione z klasa. Program wyborczy Pana Kowalskiego jest bardzo dobry dla przyszlego rozwoju Dobrego Miasta i dobrego samopoczucia jego mieszkancow. Oddam moj glos na Pana Jaroslawa Kowalskiego.

  • Prosze oddac nikt tu Obserwatorowi niebroni kazdy niech glosuje jak uwaza w/g mnie ten program wyborczy moglby jeszcze ujsc w tlumie. Dla mnie gorsze sa słowa ze zbuduje zalew za wszelka cene a wiadomo ze nigdy tam nic niebedzie bo to teren zalewowy ale lepiej ludzia mieszac w glowie o jakims zalewie z mostem 25O metrow. Pozdro.

 10. W tym roku będziemy obchodzić 100 lecie uzyskania praw wyborczych przez Polki.

  Dla uczczenia setnej rocznicy proponuje:

  1. Kobietę na Burmistrza Dobrego Miasta
  2. Dwie kobiety do Rady Powiatu
  3. Co najmniej 8 kobiet do Rady Miasta

  Mamy wśród siebie kobiety, które:

  – Są silne, mądre i niezależne
  – Nie potrzebują tłumu za plecami , aby działać na rzecz mieszkańców
  – Jak się uśmiechają to tylko szczerze
  – Bez zbędnych gestykulacji i nadęcia potrafią odpowiadać na pytania, nawet gdy te pytania są niewygodne

  ale ponad wszystko cenię w kobietach zdolności organizacyjne i rozsądek.

  Panowie – CZAS NA KOBIETY

  • Wolę kobiety mające humory od czasu do czasu niż mężczyzn mających humory codziennie. Nie proponuj czegoś z czym nie poradzi już sobie farmaceuta.

 11. Ja już wszystko wiem! Beata Harań – zdecydowanie nie! Spotkanie przedwyborcze dla Jarka Kowalskiego. Widać komu zależy na tym miastu. Uważam, że trzeba dać szanse dla Kowalskiego. Gość przez całe lata bije się o nasze miasto, to dlaczego nie dać mu spróbować? Przecież gorzej już nie będzie! Pani Burmistrz niestety Pani wystąpienie na poziomie żenującym, zresztą niektórzy radni od Pani komitetu to jest chyba żart. Nawet nie potrafią się wysłowić na zwykłym spotkaniu, a co będzie na sesji!? Aż się boję odpowiedzi. Na szczęście żaden z tych radnych (oprócz Pana Andrzeja i Edmunda) nie ma szans, i powinni zająć się swoim życiem prywatnym. Głos daję jednak na Kowalskiego.

  • Kudłaty, idź do zaprzyjaźnionej apteki i poproś o coś mocnego na uspokojenie. Z twoją ,,pomocą” kandydat Jarosław zostanie burmistrzem najwyżej twojego mieszkania.

  • Pewien bardzo wysoko postawiony polityk przemówił do młodzieży –
   „Ciągle się uczę, w samolocie się uczę, w aucie się uczę – cały czas się uczę”

   Inny bardzo nisko postawiony samorządowiec nie uczy się wcale.
   „Ciągle te same buty za ciasne zakładam i szllllaaaagg mnie trafia po dwóch tygodniach chodzenia”

   i gdy wszystkim się zdawało, że menagier spokojnie będzie mówi jeszcze
   AAAAAAAAAAA TUUUUUUUUUU SZLAG MINIE TRAFI ZARAZ
   DAJCIE PEPESSZZZĘEEE TO SIĘ POCCCIESZĘĘĘEE

   W tym wszystkim morał taki
   „nie każda brzuchata zakonnica zmierza do przejścia dla pieszych”

   Czuwaj!
   🙂

 12. Panie Zbawicielu, jeden przykład z tej krwawej walki o miasto Pana Kowalskiego najbardziej chciałbym usłyszeć, właśnie przechodzę obok UM razem z tragarzami

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Zatwierdź swój komentarz
Podaj swoje imię