Spotkanie przedwyborcze Jarosława Kowalskiego z mieszkańcami Dobrego Miasta

66

Spotkanie przedwyborcze Jarosława Kowalskiego z mieszkańcami Dobrego Miasta.

66 KOMENTARZE

  • Ja bym chciał na wiosnę postawić nad zalewem pod wunajm 4 jachty i 15 skuterów wodnych. Ż kim można podpisać umowę?

     • do @przetarg na nazwę przedszkola Nie wyciągaj przedwczesnych wniosków. Nie chodziło o żonę Kowala. To Kowal na swoim spotkaniu przedwyborczym w kinie powiedział, że zaproponował pewnemu inwestorowi nazwanie przedszkola imieniem jego żony…
      Odsłuchaj uważnie od 2 godziny 3 minuty.

 1. Ten koleś co zapowiada cały komitet tak się stresuje i cały chodzi podczas wypowiedzi bo z racji swojej profesji ma świadomość że na ułatwionym dostępie do apteki i jego marnym kołczingu to Kowal taki spokojny długo nie będzie

 2. Posłuchałem Pana JK i nie chcę więcej słuchać . Jak dla mnie fantastyka. Mowi że się dużo nauczył jako radny i teraz to tylko fotel burmistrza. Oj biada nam biada drodzy mieszkańcy.

 3. A taniej od zalewu można zrobić nową drogę do Swobodna wraz ze ścieżką rowerową i mamy gdzie wypoczywać. Dlaczego Ci mędrcy i autorytety na to nie wpadli? Sezon u nas krótki a plaży z Egiptu nie przeniesiemy.

 4. Spotkanie przedwyborcze naprawdę świetne. Jarosław Kowalski to bez wątpienia najlepszy mówca i znawca samorządu. Inne miasta będą nam zazdrościć takiego burmistrza.

  • Bez przesady. Gość jest spoko i widać, że mu zależy. Jest druga opcja – dalej obecne rządy pod twarzami „różnych” kandydatów. Facet z Wojska Polskiego pokazał że pani HaRRRRań doskonale orientuje się co dzieje się w mieście i na jego dzielni.

   • Gadkę ma na luzie, całkiem składną i bez spiny, jest ok. Typ z wojska polskiego faktem jej pojechał zdrowo to wymuszanie klaskania na filmie haraniowej jest mega

   • Oburzenie nagle wielkie bo zatkało kakao! Co może nieprawde mówił? Wale te wszystkie wybory bo gdyby wybory cos mialy zmienic dawno by ich zakazano. Ale co jak co mial racje

    • „dzwoni K. do O.2” o co chodzi w tym kakao?

     Zadzwonił Pan Jarek do publicznej TV i aby dać swój znak poparcia propozycji zmian w samorządach proponowanych przez PiS skasztanił się na wizji w gniazdo, które podobno kocha szalenie.

     Nie chcę dyskutować o przedstawionym „na żywo” jego poglądzie o samorządach. Ma prawo do swojej oceny i wara nam od jego prawa.
     Czemu tylko nie ugryzł się w język, gdy swój czarny osąd opatrzył nazwą naszego miasta?
     Nie wystarczyło powiedzieć – „Tu Jarek z Warmii” ?
     NIE WYSTARCZYŁO, bo ta miłość jest szalona.

     Ja się wstydziłem, gdy ten program oglądałem i do dziś tego zachowania nie rozumiem.
     Może bardziej się wstydziłem, gdy oglądałem film z protestu pod domem Jarosława Kaczyńskiego, ale wstyd to wstyd.

  • Wam (nie wszystkim, tylko wam tak ,,honorowo” grającym) brakuje rozsądku już nie jakiejś konkretnej osoby, ale brakuje wam po prostu jakiegokolwiek rozsądku. Nie rozumiecie, mając codzienny kontakt z tym waszym kandydatem i znając go świetnie, że daliście mu granat i wyciągnęliście zawleczkę.

 5. A co powiedziała Agnieszka? Co do wykształcenia to dobrą zasadą jest nie chwalenie się tym tak ja w przypadku tych wysoko wykształconych kandydatów.
  Nie ważne jakie uczelnie ukończyłeś ale ważne jakim jesteś człowiekiem. To do was wy mafistry i inżyniery o wiedzy równej 0.

  • Ciężko powiedzieć. Ale najwyraźniej coś, co mocno zabolało niejakiego Kudłatego, bliskiego kolegę Pana Jarosława Kowalskiego. Dla niezorientowanych, dla mediów to ,,kulturalny”, uśmiechający się stale gorliwy katolik i patriota…
   Inna sprawa, czy Pan Kandydat Jarosław Kowalski jest dumny z takiego prowadzenia debaty, z takiego ,,honorowego” zachowania wobec każdego, kto odważy się wyrazić zdanie odrębne?
   Tak chcecie wygrać? Naprawdę będziecie mieli potem odwagę mówić, że młodzieży chcecie przekazać ideę postawy Danuty Siedzikówny, ps. Inka?
   Może przed ten mural Kandydat powinien zaprowadzić najpierw niektórych swoich kolegów i im tłumaczyć, jaka idea mu przyświecała i co to znaczy ZACHOWAĆ SIĘ JAK TRZEBA?

   • Szanowna Agnieszko: Pan Kowalski pozwolil swobodnie wypowiedziec sie swoim adwersarzom a to swiadczy o jego wysokiej kulturze osobistej. Ponadto mogl sie odniesc merytorycznie do zapytan i krytyki oponentow. Pelen profesjonalizm. Tak, Pan Jaroslaw ‚zachowal sie jak trzeba’ w woim wystapieniu wyborczym, profesjonalnie i z kultura.

    • Szanowny Obserwatorze, zwracam uwagę, że w ani jednym miejscu swojej powyższej wypowiedzi nie podważyłam kultury osobistej Pana Jarosława Kowalskiego ani tym bardziej Kandydatów z KWW Samorządni. Nie taki absolutnie był mój zamiar.
     Liczę, że po ponownym przeanalizowaniu mojego komentarza, przyznasz mi rację.
     Ale znacznie bardziej liczę, że Pan Jarosław Kowalski powie swojemu koledze, że jeśli nie potrafi trzymać afektu, niech idzie pod mural albo chociaż przed wejściem na forum choć raz szczerze się przeżegna. 😊

     • Szanowna Agnieszko: prosze z uwaga i ze zrozumieniem przeczytac moj wpis. Pozdrawiam.

     • Szanowny Obserwatorze, jak mawiali starożytni Rzymianie, ab ovo ad mala… Proszę najpierw z uwagą i ze zrozumieniem przeczytać mój pierwszy wpis, będący odpowiedzią na pytanie: ,,A co powiedziała Agnieszka?” od którego przecież ta cała nasza dyskusja się zaczęła. Nie bez kozery nick jest jaki jest.
      W swoim pierwszym komentarzu nie oceniałam wcale poziomu spotkania przedwyborczego Pana Jarosława Kowalskiego czy jego samego, a już na pewno nie Kandydatów z KWW Samorządni. Sama zamierzam głosować na radnego z komitetu KWW Samorządni, ponieważ w moim okręgu jest to człowiek prawdziwie dobry i godny zaufania. Wiem, że będzie łączył, a nie dzielił. A już na pewno nie zachowywał się podstępnie i niehonorowo.
      Chodziło mi o formę prowadzenia debaty jako takiej. Miałam na myśli pewne ,,internetowe zagrania” wobec każdego, kto odważy się wyrazić zdanie odrębne w wykonaniu wiadomego osobnika z jego otoczenia z tak przecież uładzonym i wykreowanym wizerunkiem na użytek mediów. Pytałam, czy Pan Jarosław Kowalski jest dumny z takich niskich praktyk, z takiego prowadzenia debaty i czy nie czas wytłumaczyć, co znaczy ZACHOWAĆ SIĘ JAK TRZEBA.
      Zgodzisz się ze mną, szanowny Obserwatorze, że chodzi o to, żeby robić, jak się mówi, a nie mówić, że tak się robi.

    • Prawdę powiadasz „Obserwatorze” pisząc „mógł się odnieść merytorycznie do zapytań” – NIESTETY tego nie zrobił.

     Zamiast odpowiedzieć wprost na zadane pytania, lawirował tak jak tylko potrafił aby widz nie dowiedział się z jego ust czytelnie, że:

     1.GŁOSOWAŁ ZA UCHWALENIEM BUDŻETU GMINY BEDĄC W PRZEKONANIU ŻE JEST TO KATASTROFA. Zrobił to jak powiedział dla tego, bo podobały mu się jakieś wydatki stałe i nie chciał być postrzegany jako ten, który zawsze jest przeciw.

     Czyli co?
     Jeżeli ktoś przekonany jest że prowadzi Gminę do katastrofy i robi to dla jakiejś jemu tylko zrozumianej satysfakcji to działa na SZKODĘ tej Gminy czy nie?

     2.GŁOSOWAŁ ZA NOWYM PRZEDSZKOLEM, które chwilę po jego otwarciu i poniesieniu przez Gminę kolosalnych kosztów, skrytykował od góry do dołu.

     Jak można przyłożyć rękę do wydania wielu milionów publicznych środków a później zwalając na innych mówić „Wielokrotnie zwracaliśmy też uwagę na katastrofalną lokalizację nowego przedszkola” – to jest normalne?

     3. Na zadane pytanie – ile razy Prokuratura otrzymała od niego zgłoszenie prawdopodobieństwa popełnienia przestępstwa przez urzędników Ratusza co odpowiedział?
     „Poddaliśmy wniosek pod głosowanie w Radzie – niestety rada nie przegłosowała” – Cześć, koniec jesteśmy OK.
     Dziwne, że rada nie przegłosowała? Więc po co to zrobił?

     Ile lat „Obserwatorze” w Gminie huczy od Katastrof, przekrętów, układów i zła wszelkiego? Rok? Dziesięć lat? Może dwadzieścia lat?
     I za każdym razem, gdy miał wątpliwości co do uczciwości rządzących, to przedstawiał te swoje spostrzeżenia pod głosowanie dla radnych?

     BZDURA! BZDURA i jeszcze raz BZDURA!!!
     TO SĄ BZDURY DLA NAS, za nasze i dzięki nam

     Jestem przekonany, że radny Kowalski wie, że osławiony przez jego Budżet nie jest katastrofalny.
     Wie także, że nie łatwo by było znaleźć lepszą lokalizację dla nowego przedszkola.
     I co najgorsze, to te wszystkie mafie,układy,skandale to zwykła ściema serwowana przez nam przez długie lata aby zbudować w nas poczucie KATASTROFY.

     Teraz przywdział schludny garnitur, otoczył się ludźmi nauki i co mam mu uwierzyć?

     Chcesz to wierz, ja nie mogę.

     • Szczerze popieram Twoją wypowiedź, a może zwróćmy uwagę na to co mówi Pan Kowalski jeżdżąc po wioskach , obiecuje wybudowanie świetlic, gdzie do tej pory był przeciwnikiem, przeksztalci budynki te które są zasiedlone na swietlice a ludziom da mieszkanie w mieście , pomimo tego że są tam mieszkania prywatne a co do zalewu to p. Haran odniosła sie na Facebooku , przecież to są kpiny co on i jego wykształcona pseudo rada wygadują .

     • Można wiele jeszcze pisać.

      Otworzy wiejskie świetlice i sam osobiście będzie przyjeżdżał aby np. pograć z dziećmi w ping ponga?

      Kto Panu radnemu zabraniał przyjeżdżać do dzieciaków i młodzieży przez ostatnie 4 lata?
      Trzaskowski wydał zakaz?
      Kolejna BZDURA wymyślona przez komitet.
      Jeżeli nie miał czasu zająć się dzieciakami, gdy był tylko radnym, to nie wyobrażam sobie tego, że jako nowy, niedoświadczony Burmistrz, który będzie się uczył burmistrzowskiego abecadła, będzie miał na to czas – ŚCIEMA 🙂

     • Jaki jeszcze pseudonim sobie Lordzie Hełmofonie wymyślisz? Z tego co widzę wcale nie głosował za przedszkolem, tylko Burmistrz tak sobie stwierdził.

      Krzysztof Strękowski: Pani Zdzisławo, właśnie miałem pisać w tej sprawie sprostowanie i gorące przeprosiny pod Pani adresem oraz adresem Jarosława Kowalskiego, ponieważ zorientowałem się dzisiaj po południu, że również ja – I TO NIE PO RAZ PIERWSZY- zostałem okłamany przez Burmistrza Stanisława Grzegorza Trzaskowskiego.
      Moja wina polega na tym, że zawierzyłem słowom osoby Burmistrza Trzaskowskiego, który przecież napisał wyraźnie, cytuję:
      ,,Tak, wszystkich, bo np. ta właśnie lokalizacja przedszkola została jednogłośnie zatwierdzona przez radnych naszej Rady, a opozycja była ZA „jak jeden mąż”, co jest zjawiskiem niezwykle rzadkim!”

      Wypłakuj więc sobie dalej piskliwie

     • Pamiętam tę burzliwą dyskusję u Burmistrza Trzaskowskiego. Jednak, jeśli już wklejasz, rób to uczciwie, bez manipulacji.

      ZDZISŁAWA MARIANNA KOBYLIŃSKA napisała:
      ,,Jak wynika z dzisiejszej rozmowy z radnymi nigdy nie było głosowania w sprawie lokalizacji przedszkola, a zwłaszcza jednomyślnego…. Było w sprawie powstania nowego przedszkola. To różnica….!”

      KRZYSZTOF STRĘKOWSKI wówczas napisał:
      ,,Pani Zdzisławo, jak wynika z dokumentów udostępnionych przez obecnego Burmistrza Dobrego Miasta, taka lokalizacja przedszkola została przyjęta uchwałą nr XXIV/182/2012 Rady Miejskiej w Dobrym Mieście z dnia 26 kwietnia 2012 r.
      Radny, z którym Pani rozmawiała, albo nie pamięta, albo się teraz po prostu wstydzi swojej decyzji. ”

      ZDZISŁAWA MARIANNA KOBYLIŃSKA wtedy odpisała:
      ,,Szanowny Panie Krzysztofie, mam przed sobą protokół z 26 kwietnia 2012, na ktory zwrócił mi Pan uwagę, podając datę uchwały. Mamy zdaje się dwa inne protokoły. Z mojej kopii wynika, że Rada nie była jednak jednomyślna. Otóż, jak czytam, Rada podjęła uchwałę w tej sprawie, przy 13 głosach „za” i 1 głosie „wstrzymującym się”. Ktoś może czegoś nie pamietac po wielu latach, ale skoro Pan powoluje się na źródła, to trzeba robic to rzetelnie”.

      KRZYSZTOF STRĘKOWSKI właśnie wtedy napisał to, co zacytowałeś:
      ,,Pani Zdzisławo, właśnie miałem pisać w tej sprawie sprostowanie i gorące przeprosiny pod Pani adresem oraz adresem Jarosława Kowalskiego, ponieważ zorientowałem się dzisiaj po południu, że również ja – I TO NIE PO RAZ PIERWSZY- zostałem okłamany przez Burmistrza Stanisława Grzegorza Trzaskowskiego.
      Moja wina polega na tym, że zawierzyłem słowom osoby Burmistrza Trzaskowskiego, który przecież napisał wyraźnie, cytuję:
      ,,Tak, wszystkich, bo np. ta właśnie lokalizacja przedszkola została jednogłośnie zatwierdzona przez radnych naszej Rady, a opozycja była ZA „jak jeden mąż”, co jest zjawiskiem niezwykle rzadkim!””

      W tym kontekście komentarz p. Krzysztofa Strękowskiego nabiera nieco innego znaczenia.
      Istotniejsze w tej dyskusji są dwie sprawy:
      1. Burmistrz Trzaskowski wprowadził mieszkańców w błąd.
      2. Jakiś radny twierdził, że nie było głosowania nad lokalizacją przedszkola, a przynajmniej nie jednomyślnego.

      Burmistrz Trzaskowski zachował się niegodnie.
      Rola Radnego Kowalskiego jest tu jednak co najmniej zastanawiająca. Skoro okazało się, że radny ten jedynie wstrzymał się od głosu, a nie był przeciwko tej lokalizacji.
      Dlaczego dopiero teraz Radny Kowalski krytykuje tę lokalizację?
      Dlaczego robi to dopiero po wybudowaniu przedszkola wartego prawie 7 milionów?

      Na koniec taka uwaga. Mam nadzieję, że kiedy p. Zdzisława Marianna Kobylińska przeczyta twój komentarz i zobaczy jak etycznie potraktowałeś jakiegoś mieszkańca, który nie jest osobą publiczną i jego wizerunek jest chroniony, pożegna cię na facebooku jak pożegnała p. Henryka Borejkę za to, że upublicznił zdjęcie ze słynnymi plakatami.

      Aha… W tej dyskusji był jeszcze inny komentarz p. Zdzisławy Marianny Kobylińskiej. Ale najwyraźniej został wykasowany.
      W tym wykasowanym komentarzu było napisane, że radny z którym p. Kobylińska rozmawiała, że nie było głosowania nad lokalizacją przedszkola, a na pewno jednomyślnego ,,teraz do rady nie kandyduje”.
      Dziwnym trafem, ten komentarz p. Kobylińskiej zniknął.
      Oto co napisał p. Krzysztof Strękowski:
      ,,Pani Zdzisławo, lokalizacji rzeczywiście nie zmienimy, ale radnych, którzy zapominają o tym jak głosowali możemy.
      Jednak dla samej siebie może Pani sprawdzić czy ta osoba faktycznie nie sprawowała mandatu radnego.”
      TU BYŁ ZAGINIONY KOMENTARZ, W KTÓRYM P. KOBYLIŃSKA NAPISAŁA, ŻE RADNY TEN OBECNIE DO RADY NIE STARTUJE.
      Na ten komentarz p. Krzysztof Strękowski odpisał:
      ,,Pani Zdzisławo, wysiłek Pani wielce doceniam. Nie startuje obecnie… nie oznacza, że ktoś nie sprawował mandatu radnego w r.2012… Szanuję oczywiście, że postanowiła Pani tę wiedzę pozostawić z jakichś względów wyłącznie dla siebie…”

      Jak to mówią, internety nie zapominają…
      Głupków zrobicie tylko z głupich.

     • „Burmistrz Trzaskowski zachował się niegodnie.” O koledze tak brzydko piszesz? Nieładnie. Zresztą… szkoda się wdawać z tobą w dyskusję bo i tak udajesz że chcesz się czegoś dowiedzieć a swoje klepiesz jak najęty [albo wynajęty]. Lepiej majsterkowaniem się zajmij

     • do podpisującego się @Chłopiec plakatu
      Bycie kolegą Trzaskowskiego nie ma tu nic do rzeczy. Dowiedzieć się można ze źródła obiektywnego , nie od manipulanta takiego jak ty. Dlatego od ciebie nie planowałem dowiedzieć się niczego.

     • „Bycie kolegą Trzaskowskiego nie ma tu nic do rzeczy.” Nic a nic! Moze jeszcze bezinteresownie sie tak angazujesz i szczekasz w kazda strone?

     • do podpisującego się @Chlopiec z plakatu
      Oczywiście że nie bezinteresownie. Robię to dla tego żeby nie rządziły nami takie ludzkie męty jak między innymi ty.

     • Dziś jestem Humanistą!

      Dla ciebie „@Stary miś…” mogę parę propozycji przedstawić na piśmie:

      1. Pineska ala kowaleska
      2. Zszywki nie widać
      3. Nie ma kasy ale są obligacje
      4. Przykręcić 4 koła to inżynieria wyższa dla matoła

      Informuję tylko,
      że gdy zdecydujesz się na którąś z moich propozycji,
      to część otrzymanych judaszowych srebrników musisz przekazać na
      WOSP.

 6. Szanowna Pani Harań, czy znajdzie Pani oraz Pani Drużyna Pierścienia nieco czasu, aby przystępnie wyjaśnić wszystkim Mieszkańcom, dlaczego Kandydat Kowalski nie jest w stanie zbudować zalewu za Kolegiatą, choć uparcie obiecuje, że to zrobi?
  Nie wiem, co wy tam robicie na tych swoich spotkaniach przedwyborczych, ale najwyraźniej umknęło wam, że to jest jeden z magicznych socjohaczyków, na który niestety złapała się spora część młodych wyborców.
  Jeśli uzna Pani za stosowne przychylić się do mojego wniosku, to najlepiej, aby odbyło się to w tzw. trybie wyborczym, czyli jeszcze w tej kampanii. Pod warunkiem, rzecz jasna, że się Pani jeszcze chce chcieć i że nie ma Pani słynnego Planu B na swoją przyszłość zawodową i polityczną. W myśl zasady, że po Pani i Trzaskowskim choćby potop…

  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

 7. Kandydat Kowalski między wierszami rzucił, że być może ta jego ekipa wybije mu z głowy kopanie zalewu.
  Teraz już do wyjścia z twarzom jeden krok -Przekonali mnie !!!
  Widzicie jakich mam radnych?
  Oni mnie przekonali, bo użyli odpowiednich argumentów!

  Ła ła, ła ła, ła – NA KOWNO!!!

  … a z drugiej strony po cichutku zakonnica z widocznym brzuszkiem kieruje się w stronę przejścia dla pieszych 🙁

 8. weź sie kolego odwal od Pani Burmistrz i zajmij swoim kulfonem! Pierścienia to ty masz ale podtrzymującego erekcje

 9. Coś mi tu nie pasuje. Wiem że Pan Arkadiusz został zwolniony już jakiś czas temu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i jest bezrobotny.
  To dlaczego twierdzi że tam pracuje?

  • Dlaczego? To wie tylko ten pan. Nie znam człowieka, nie wiem, czy to prawda. Skoro piszesz, to wiesz, co piszesz i ponosisz za to odpowiedzialność. Ja mogę tylko napisać, że ewidentnie niektórzy próbują swój polityczny kapitał w tych wyborach zbudować na twierdzeniu, że są przedsiębiorcami, menadżerami i nawet – jak słychać – trochę inżynierami.

   • O właśnie! Rację masz! Tak naprawdę jedynym inżynierem i doświadczonym jest Burmistrz Trzaskowski. Bardzo mądra głowa i nie kłania się klerowi jak Ruciński! A tutaj wszyscy z jakimiś profesorami, studiami podyplomowymi wyjeżdżają

   • Same doktory, inżeniery, menagery i sportowcy od basenów. Sama elyta. Wymuskane garnitury, krawaty i nawet spiker był! Amerykańska kampanija w naszym miasteczku, wsio zaplanowane. Aptekarska precyzja.

    • We wsi Tereska mówila że w mieście gadajo ze spikerko miała być ta cała Haicynta a tu taki jaki inny spikier, gówno zna się na Tereska. Jutro ja jej powiem kto był tym spikierem, taki kudłaty mężczyzna, wysoki i z takim dziwnym uśmieszkiem może ona będzie wiedziała co to za czort.
     A ten mąż apteraki co koło szpitala pracuji jaki taki inny niż zawsze, musi coś łykał, bo spokojny jak nigdy. Ale na burmistrza to on się nie nadaje, wątroba nie wytrzyma jak on ciągle tych tabletków na spokój będzie musiał brać.

     • Rozpłakałam się jak usłyszałam, że Burmistrz Trzaskowski niestety odchodzi 🙁 Drugiego takiego nam w Urzędzie ze świecą szukać. Buziaczki Słodziaczki :-* :-* :-*

    • Szanowny Anatoli: a ktoz inny jak nie elita ma kierowac Polska na kazdym poziomie od Rzadu do Samorzadu. Dlaczego wyrazasz sie z taka pogarda o ludziach wyksztalconych ktorzy ciezka praca, latami zdobywali wyksztalcenie a teraz ta wiedze chca wykorzystac na rzecz Dobrego miasto i jego mieszkancow … a ty jestes jednym z nich.

     • Szanowny Obserwatorze, zgadza się. Od tego jest właśnie elita. Z tym, że musi to być faktycznie elita. Aby zasłużyć na to miano, nie wystarczy być jedynie wykształconym. Czasami prosty rolnik z jedynie zawodowym wykształceniem czy nawet podstawowym wykształceniem, ma więcej cech, które elitę powinny wyróżniać, niż ci, którzy za elitę chcą usilnie uchodzić, chełpiąc się jedynie swoim wykształceniem.

 10. Obejrzalam dwie Debaty kandydatow na stanowisko Burmistrza Dobrego Miasta: Pani Beaty Haran i Pana Jaroslawa Kowalskiego. Bardziej podobalo mi sie wystapienie Pana Kowalskiego ktore bylo bardzo klarowne, merytoryczne, profesjonalne i przedstawione z klasa. Program wyborczy Pana Kowalskiego jest bardzo dobry dla przyszlego rozwoju Dobrego Miasta i dobrego samopoczucia jego mieszkancow. Oddam moj glos na Pana Jaroslawa Kowalskiego.

  • Taaa… A widziałeś ty Kowala prawdziwego? Jednym słowem, marny z ciebie obserwator skoro dałeś nabrać się na teatrzyk.

   • Oceniam program wyborczy Pana Kowalskiego ktory jest bardzo dobry. Nie mam zadnych zastrzezen do jego wystapienia ktore bylo bardzo profesjonalne, bez zastrzezen. Podoba mi sie pomysl powolania Rady Ekonomicznej ktora bedzie analizowac koszty i mozliwosci finansowe aby pieniadze publiczne byly najlepiej wydane na potrzeby miasta i jego mieszkancow. Swietny dobor przyszlych radnych, profesjonalnych, wyksztalconych w roznych dziedzinach ktorych praca pomoze Panu Jaroslawowi w sprawowaniu jego funkcji Burmistrza; aby jak najlepiej dzialal na rzecz Dobrego Miasta i jak najlepiej sluzyl swoja praca mieszkancom Dobrego Miasta. Zdecydowanie glosuje na Pana Jaroslawa.

    • A ta genialna Rada Ekonomiczna nie może już dziś przeanalizować kosztów i możliwości finansowych do wydania pieniędzy publicznych na zalew?

     • Rada Ekonomiczna, tak jak Pan Jaroslaw powiedzial, bedzie powolana kiedy zostanie burmistrzem. To jest jego jeden z postulatow wyborczych. Proponuje oddac glos na Pana Kowalskiego aby sie o tym przekonac 🙂

    • Obserwatorze, jeżeli rzeczywiście oglądałeś program wyborczy Pana Kowalskiego i oceniasz go bardzo dobrze, bez zastrzeżeń, to znaczy, że nie skupiłeś uwagi na tym o czym opowiadał.

     Ten cały program, to taki koncert pod tytułem „Dla każdego coś miłego”

     Oczywiście najmilej dostaną księża i biskupi – pewnie trzymają kciuki.

     Dla rowerzystów – ścieżki wszędzie, gdzie wzrok sięgnie.

     Dla młodych działki pod budowy domów za darmo lub prawie darmo

     Który młody nie chce działki to mieszkanie mieszkanie+

     Dla biznesmenów – tereny inwestycyjne i niskie podatki

     Dla mieszkańców wsi – klucze do świetlic

     Dla dzieci – partyjka szachów

     Dla wędkarzy, narciarzy wodnych, kajakarzy – zbiornik retencyjny przemalowany na piękne jezioro z kładką rowerową długości 500m

     Zabrakło chyba tylko dla starych młodości i dla mądrych radości.

     A za co to wszystko Pan zrobi? – zapytał ktoś z sali
     Jak to za co za pieniądze a jak zabraknie pieniędzy to za obligacje!

     Wszyscy wszystko zrozumieli? – zapytał kandydat

     Krzyk ciszy odpowiedział mu – WSZYSTKO JASNE!!!

     • Wręcz przeciwnie. Kolega Obserwator skupił się doskonale ale na potrzeby promowania Kowalskiego za wszelką cenę udaje że nic nie budzi jego zastrzeżeń. Choćby nieumiejętność udzielenia odpowiedzi na pytanie Borejki o koszt budowy zalewu i koszt samego mostu przez tenże bzdurny zalew.

     • Czy myślisz, że można wycenić budowę zalewu i mostu łączącego grudziądzką z cmentarną tak w pół minuty gdy Henryk pyta?
      Nie ośmieszaj się człowieku. Tego się nie da zrobić nawet i w 2 godziny.

      Gdybyś choć jeden błotnik wyszpachlował od garbusa to byś wiedział, że inżynierem nie zostaniesz od razu, gdy kupisz szpachlę i papier ścierny.

      Ekipa już kilkanaście lat liczy szpadel za szpadlem ile wyjdzie taczek tego piachu do wywiezienia.
      Jedna taczka – pięćdziesiątka
      Druga taczka – pięćdziesiątka+korniszon
      i zawsze kończy się gdzieś koło drugiej w nocy a rano już nikt nie pamięta czy kudłaty to doliczył się wywrotki, czy może wywrotkę zaliczył.

 11. Tak jest. Popieram. Noe dajmy się nabrać JK na jego wizje. Popatrzmy co do tej pory soba reprezentowal. I nie ma co oczekiwać cudów. Facet się nie zmieni choćby spuchł.

 12. Proszę kandydata o informację, kogo zamierza (w przypadku wygranych wyborów) zatrudnić jako swojego zastępcę?

  Panią Profesor Kobylińską ?

  Ojca dzieci Pani Profesor?

  Pana Prezesa Michalkiewicza?

  Pana Taraszkiewicza?

  Czy może najbardziej zasłużonego dla miasta, niezwykle doświadczonego w zarządzaniu stresem
  – Pana psychologa?

  O Pana, Panie Jarosławie doświadczeniu menagerskim wiadomo tylko nielicznemu, elitarnemu gronu(podobno takie doświadczenie jest). Zastępcą w takim przypadku musi być ktoś, kto jest fachowcem w zakresie zarządzania?

   • No nie pisz tu takich rzeczy!
    Może jeszcze język urzędowy na niemiecki zmienią?
    Pan „kultura” nie posunie się aż tak daleko.
    Choć jak przypomnę te słowa zazdrości AWB o pensje SGT?

    Duży cwaniak przymilałby się do kogoś w Województwie,
    mały cwaniaczek poleci na lizaczek.

 13. SPOŁEM lec wstołem,bo

  Dziś nagrodą za lajka jest Marlboro fajka,
  Za przypierd z grubej rury są cztery fajury!
  Podklejenie fotki – likier od idiotki.
  Wystraszenie łosia uśmiech od Antosia,
  który zza wielkiej wody większej niż zalew Zegrzyński
  nie powie nikomu i am Kobylinski.

 14. Niby tak merytorycznie a tu njaki kolega Alex zagalopował się mocno. Wyszło koledze Alexowi że lepiej zna nijakiego Kowala niż własną żonę. Nijaki kolega Alex może pracować u Kowala ale niech nam jak namolny domokrążca nie wciska że sprzedaje czekoladę gdy jest to wyrób czekoladopodobny:
  https://youtu.be/7-kKR-StXRE

  • W nowej ramówce TVP ma znaleźć się nowy serial kryminalno-przygodowy pod tytułem
   „Komisiarz Alex”

   W serialu występują zamiast ludzi zwierzęta a zamiast osławionego policyjnego psa w rolę milusińskiego
   ma wcielić się człowiek.

   Jak w Tv masz chody to jesteś ustawiony.
   Musi się tylko wcześniej udać przemówienie przy dębowym stole na tle tefałenowskich książek

   Paka dla Sedlaka 🙂

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Zatwierdź swój komentarz
Podaj swoje imię