Twarda Sztuka i Mistrzostwa Trasy zdrowia. Pozytywni i Jelonki promują sport w Dobrym Mieście.

II edycja biegu z przeszkodami – na starcie 50 zawodniczek i zawodników – piękna pogoda – super atmosfera i dużo potu 🙂 czyli „TWARDA SZTUKA ” w Dobrym Mieście oraz ” II Mistrzostwa Trasy Zdrowia ” z Klubem Jelonki pod opieką najlepszego trenera Paweł Pytlarczyk prawie setka młodych sportowców na starcie – piękna sportowa sobota 🙂 Mam nadzieję że nasza sportowa współpraca to stały element imprez w Dobrym Mieście
Impreza ” Twarda Sztuka ” została zrealizowana w ramach projektu Gminnego ” Aktywny od małego do dużego ” oczywiście bez wsparcia sponsorów też było by ciężko 🙂 Pyszne – najlepsze kiełbaski na ognisko były dzięki uprzejmości Pani Jadwiga Kulewska – Firma ” Kulewscy Wędliny ” przepyszne pieczywo podawane do kiełbasek było dzięki Firmie – Piekarnia-Cukiernia Paweł Bednarczyk . Opony dzięki którym ta świetnie bawiliśmy się dostarczył – Serwis ogumienia Zbyszek Ostaszewski . Dzięki oczywiście dla wszystkich zawodników tych dorosłych i trochę młodszych za udział w naszej sportowej zabawie – gdyby nie Wasza obecność nic z tego by nie było !!!
ZAPRASZAM już teraz na ” TWARDĄ SZTUKĘ III ” Za rok 🙂
WYNIKI :
AKTYWNY
1 Katarzyna Jurczak 19.26 min
2 Monika Łopińska – Badurek – 19.42
3 Iwona Piwońska – 23.01
TWARDA SZTUKA – KOBIET
1 Agnieszka Rogulska – 16.54
2 Ula Wojciechowska – 17.02
3 Agnieszka Pieczkowska 18.40
TWARDA SZTUKA – MĘŻCZYZN
1 Piotr Bogusz – 16.16
2 Kamil Szydlik – 16.18
3 Jarosław Kordek – 16.23
NAGRODY SPECJALNE :
Najstarsza zawodniczka – Zdzisława Pawlikowska
Najstarszy zawodnik – Bernadr Pawlikowski
Super Twarda Sztuka – Andrzej Jurczak
Super Twarda Sztuka – Małgorzata Bem
Ostatnie Miejsce – Olaf Sropiński
Ostatnie Miejsce – Zdzisława Pawlikowska
Njbardziej ubrudzeni – Hubetr Pieczkowski
Najbardziej ubrudzona – Klaudia Knap
WYNIKI OGÓLNE :
L.p Imię Nazwisko CZAS [MIN]
1 Agnieszka Rogulska Słomińska-16.54
2 Monika Komorowska – 22.48
3 Marcin Uhryn- 23.22
4 Małgorzata Bem – 21.54
5 Konrad Drozdowski- 16.33
6 Wojciech Grabowski
7 Marek Płotast
8 Ania Ejma- 21.10
9 Andrzej Szczerbo
10 Jan Krawczyk – 16.27
11 Marcin Bergmański- 23.22
12 Patryk Kowalski – 16.44
13 Ula Wojciechowska- 17.02
14 Grzegorz Staranowicz- 20.47
15 Olaf Stopiński – 24.58
16 Elżbieta Radzka Ratyńska – 20.47
17 Tomasz Hermann – 18.12
18 Wojciecj Wojciechowski – 17.50
19 Przemek Śmilgiewicz- 18.45
20 Elbieta Krygielska
21 Katarzyna Dąbrowska
22 Piotr Bogusz- 16.16
23 Sławomir Lenkiewicz- 20.07
24 Małgorzata Sławuszewska – 22.30
25 Leszek Sławuszewski – 20.05
26 Łukasz Papszun – 23.01
27 Andrzej Jurczak – 16.45
28 Zdzisława Pawlikowska- 24.49
29 Leszek Chmielnicki- 22.47
30 Marzanna Wierzbicka- 21.54
31
32
33 Piotr Szczepaniak – 22.30
34 Kamil Szydlik – 16.18
35 Sylwia Bogdańska- 22.48
36 Agnieszka Pieczkowska – 18.40
37 Hubert Pieczkowski – 19.20
38 Bogumiła Kordek – 22.07
39 Jarosław Kordek- 16.23
40 Mariusz Wroński – 24.43
41 Anna Orzol
42 Bernard Pawlikowski- 24.49
43 Dariusz Krajewski
44 Klaudia Knap- 21.20
45 Artur Kosiński – 19.51
1 Ewa Gawrońska
2 Iwona Piwońska – 23.01
3 Monika Łopińska Badurek – 19.42
4 Katarzyna Jurczak – 19.26

źródło: Facebook Pozytywni Dobre Miasto

 

relacja z Mistrzostw Trasy Zdrowia