UWAGA RODZICE DZIECI W WIEKU OD 3 DO 5 LAT

15

W związku z ograniczoną liczbą miejsc w przedszkolach publicznych w Dobrym Mieście , prosimy o wypełnienie wstępnej deklaracji dotyczącej zapisania dziecka w wieku od 3 do 5 lat do przedszkola publicznego w roku szkolnym 2017/2018 w terminie od 24 stycznia do 10 lutego 2017 roku. Deklaracja nie jest formą rekrutacji, służy do zebrania informacji  w celu zapewnienia miejsc w przedszkolach, wszystkim którzy mają do tego prawo.
Deklarację można pobrać w kancelarii:
Przedszkola Samorządowego nr 1 i Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dobrym Mieście
lub ze stron internetowych przedszkoli:
http://dobre-przedszkole.edu.pl
http://www.przedszkole2dobremiasto.szkolnastrona.pl

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

15 KOMENTARZE

 1. Moje dziecko chodzi do przeszkola niepublicznego w starym ogolniaku. Nie zamienilabym na żadne inne….. i polecam każdemu rodzicowi.

 2. No i Kowal miał rację tylko z niego warjata robili. Trzeba było wyremontować stary złobek ten sprzedany wprowadzić po remoncie do niego przedszkole z grudziądzkiej potem wyremontować te na grudziadzkiej i wprowadzić te z malczewskiego i po sprawie za cenę jednego przedszkola można mieć dwa. Tylko chodzi o to żeby zamknąć przedszkola i popierać prywatny biznes dorabiać prywaciarzy a nauczycieli i ludzi pracujących na bruk taki jest cel.

  • pewnie ze ma racje ,tylko co on moze zrobic jak od wielu wielu lat w DM istnieje układ ,dlatego należ zrobic przyśpieszone wybory samorządowe i oczyścic i rozliczyc !

   • A może zwolennicy ,,teorii układu w Dobrym Mieście” wyjaśnią pewną kwestię. Dlaczego Mieszkańcy nie głosują na tego, co to niby ma rację, tylko nic nie może zrobić? To ten ,,układ” każe ludziom głosować na określonego burmistrza i określonych radnych? Dlaczego Mieszkańcy nie głosują na dobromiejskiego ZBAWOSŁAWA?
    ——-
    https://twitter.com/asystentsoltysa

    • W samorządach jest taki problem: W Gminie X ze wsi Y, radnym jest pan Z. Pan Z jest radnym od 30 lat, bo głosują na jego ludzie z którymi chodzil do szkoły. Jego rywalem faktycznie moze zostać pan H który ma z 25 lat i jest po studiach. Problem polega na tym ze kiedy Pan H wygryzie pana Z to będzie musiało minąć następnych 20 lat żeby pana H zastąpił jakiś pan J z następnego pokolenia. Glosowanie na listy wygląda dokladnie tak samo liderami sa kolesie kolesi wybór wybierani od 25 lat, będą mieli następców ale ci następcy stworzą nową siatkę kolesi. Jednym rozwiązaniem na wszystkich szczeblach są Jowy ale nie na 2,5,7 kadencji, tylko na jedną z uwzględnieniem że po tej jednej kadencji nie będzie można pełnić juz żadne funkcji, dotyczy to szczebla: Samorządowego

     • Myślę DARIUSZU że jesteś już na emeryturce więc jedz sobie chłopie na rybki, a politykę zostaw młodszym 😉

 3. To zobacz co za misiewicze teraz rządzą przez 20 lat miastem. Popatrz kto z kim. Kto pracuje na miejskich stołkach nikt z przypadku co takiego w mieście się zrobiło przez te lata basen ok chodniki naprawiło bo się po komunie rozsypały. Jaka jest przyszłość dla młodych. Wydaje się na pierdoły stodoły a szuka się oszczędności na przedszkolach i na pracujących tam ludziach. Sitwa trwa od 20 lat i już są szykowane osoby żeby nadal trwała.

  • Do kogo masz pretensje? Było głosowanie Kononowicz wygrał to niech staruchy chodzą po dziurach. A drudzy co zrobią? Szpital przywrócą?czy dadzą na kolejne karetki żeby za taryfy jeździły? A może miesiecznice będą organizować w asyście OSP i klasy mundurowej? Czy nowe boiska do szkół? Po 12 przedszkoli i żlobkow. Wszyscy POZORANCI są tacy sami! Tu przynajmniej rodzina zyska…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here