Wigilia DKS Dobre Miasto

5

Dnia 16 grudnia 2016 roku w Auli w Zespole Szkół w Dobrym Mieście odbyła się wigilia Dobromiejskiego Klubu Sportowego. W uroczystości uczestniczyli wszyscy młodzi zawodnicy z naszego klubu, trenerzy, zarząd, sponsorzy, przedstawiciele miasta, ksiądz oraz rodzice naszych pociech.
Podczas wieczornej uroczystości wszyscy zawodnicy, którzy grają w grupach młodzieżowych DKS otrzymali pamiątkowe medale za reprezentowanie naszego klubu. Wyróżnieni zostali także rodzice, którzy otrzymali statuetki za pomoc trenerom w działaniu grupy młodzieżowej.
Na wigilii nie zabrakło najważniejszych momentów, czyli wspólnego kolędowania oraz podzielenia się opłatkiem. Oprócz tego na stołach ujrzeliśmy i posmakowaliśmy bardzo wiele ciast (za co oczywiście dziękujemy rodzicom).
DKS Dobre Miasto chciałby podziękować raz jeszcze wszystkim obecnym na piątkowej wigilii. Stworzyliśmy jedną wielką piłkarską rodzinę w Dobrym Mieście! Na uroczystości uczestniczyło ok. 300 osób!
Dobromiejski Klub Sportowy „DKS” Dobre Miasto życzymy wszystkim młodym piłkarzom, rodzicom oraz innym wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

źródło: DKS Dobre Miasto
fot. Laura Piotrowicz

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

5 KOMENTARZE

  1. super inicjatywa, bardzo mi się podoba to co robi ostatnio DKS. i najwazniejsze że dzieci i rodzice zadowoleni, szacunek DKS 🙂

    • Mniejsze dzieci utrzymują rodzice ze składek opłacają trenerów , wyjazdy itd. muszą liczyć sami na siebie. Także nie to złoto co się świeci.

  2. Szkoda tylko że o seniorach zapomniano ,a przecież wykładnikiem wszystkich grup jest drużyna seniorów, to na jakim szczeblu jest pierwszy zespół na takim będą cię widzieć jako cały DKS

  3. Nareszcie coś pozytywnego. Nie tylko ciągłe afery i sensacje. to wspaniałe, że Zarząd DKS potrafił zaszczepić miłość do sportu tak ogromnej liczbie dzieci. Tak trzymać i nie będzie trzeba wydawać pieniędzy publicznych na zwalczanie narkomanii i innych patologii. Ogromne zaangażowanie rodziców. To prawdziwe stowarzyszenie a nie tak jak niektóre dziesięciu członków swojej rodziny i pieniądze z gminy na własne rozrywki. Na zdjęciach widać Radnych. Zapewne możecie liczyć na ich wsparcie i rodzice nie będą musieli opłacać składek a mniejsze dzieci.
    Trzymajcie się razem bo widać że stanowicie wielką siłę.

    • DKS powinien przejąć OSIR prowadzić sekcję piłki nożnej , pływackiej itd. A nie jakieś stowarzyszenia gdzie i tak trzeba to finansować żeby coś zrobić. Co do zarządów (rodzinnych) i pracujących w tych stowarszyszeniach rodzinach to w każdym jest to samo klany rodzinno układowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here