Wigilia DKS Dobre Miasto

5

Dnia 16 grudnia 2016 roku w Auli w Zespole Szkół w Dobrym Mieście odbyła się wigilia Dobromiejskiego Klubu Sportowego. W uroczystości uczestniczyli wszyscy młodzi zawodnicy z naszego klubu, trenerzy, zarząd, sponsorzy, przedstawiciele miasta, ksiądz oraz rodzice naszych pociech.
Podczas wieczornej uroczystości wszyscy zawodnicy, którzy grają w grupach młodzieżowych DKS otrzymali pamiątkowe medale za reprezentowanie naszego klubu. Wyróżnieni zostali także rodzice, którzy otrzymali statuetki za pomoc trenerom w działaniu grupy młodzieżowej.
Na wigilii nie zabrakło najważniejszych momentów, czyli wspólnego kolędowania oraz podzielenia się opłatkiem. Oprócz tego na stołach ujrzeliśmy i posmakowaliśmy bardzo wiele ciast (za co oczywiście dziękujemy rodzicom).
DKS Dobre Miasto chciałby podziękować raz jeszcze wszystkim obecnym na piątkowej wigilii. Stworzyliśmy jedną wielką piłkarską rodzinę w Dobrym Mieście! Na uroczystości uczestniczyło ok. 300 osób!
Dobromiejski Klub Sportowy „DKS” Dobre Miasto życzymy wszystkim młodym piłkarzom, rodzicom oraz innym wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

źródło: DKS Dobre Miasto
fot. Laura Piotrowicz

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT. .
 • Alvaro

  super inicjatywa, bardzo mi się podoba to co robi ostatnio DKS. i najwazniejsze że dzieci i rodzice zadowoleni, szacunek DKS 🙂

  • Anonim

   Mniejsze dzieci utrzymują rodzice ze składek opłacają trenerów , wyjazdy itd. muszą liczyć sami na siebie. Także nie to złoto co się świeci.

 • Genek

  Szkoda tylko że o seniorach zapomniano ,a przecież wykładnikiem wszystkich grup jest drużyna seniorów, to na jakim szczeblu jest pierwszy zespół na takim będą cię widzieć jako cały DKS

 • Inteligent

  Nareszcie coś pozytywnego. Nie tylko ciągłe afery i sensacje. to wspaniałe, że Zarząd DKS potrafił zaszczepić miłość do sportu tak ogromnej liczbie dzieci. Tak trzymać i nie będzie trzeba wydawać pieniędzy publicznych na zwalczanie narkomanii i innych patologii. Ogromne zaangażowanie rodziców. To prawdziwe stowarzyszenie a nie tak jak niektóre dziesięciu członków swojej rodziny i pieniądze z gminy na własne rozrywki. Na zdjęciach widać Radnych. Zapewne możecie liczyć na ich wsparcie i rodzice nie będą musieli opłacać składek a mniejsze dzieci.
  Trzymajcie się razem bo widać że stanowicie wielką siłę.

  • Mietek

   DKS powinien przejąć OSIR prowadzić sekcję piłki nożnej , pływackiej itd. A nie jakieś stowarzyszenia gdzie i tak trzeba to finansować żeby coś zrobić. Co do zarządów (rodzinnych) i pracujących w tych stowarszyszeniach rodzinach to w każdym jest to samo klany rodzinno układowe.