Rockowa Scena Muzyczna – koncert w Dobrym Mieście

98

Rockowa Scena Muzyczna – koncert w Dobrym Mieście


Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

98 KOMENTARZE

 1. tłumy! ludzi na koncercie można było policzyć na palcach. brawo CKB za utworzenie czegoś takiego, bo imprezą tego na pewno nie nazwę. Ludzie od godziny 19 do 21 wchodzili zobaczyć co się dzieje i od razu wychodzili. PORAŻKA !!!!!!!!!!

  • A co miało niby CKB zrobić? Wynająć ochroniarzy, najlepiej członków ONR, i zabraniać wychodzić?
   Poza tym, to, że ludzi było nie za dużo może też oznaczać, że mieli inne zajęcia. Na pewno część wyjechała, część nie wiedziała. No i trzeba jeszcze wziąć pod uwagę paru takich ,,narzekaczy”, którzy bez wzglwdu na to, co to będzie, wykorzystają każdy pretekst do wylewania swoich frustracji i ,,mądrości”.

   • Ale trzeba wziąć pod uwagę też fakt, przy czym ludzie najbardziej się bawią…. 🙂
    Ostatnio właśnie było widać 🙂

    Ps. Może lepszym rozwiązaniem byłby koncert zespołu coverowego? ??

    • Może tak. Ale trzeba też ludziom za społeczne pieniądze usiłować kształtować chociaż nieco gust. To, że jakaś Masakra rządzi w kulturze i edukacji, nie oznacza, że trzeba teraz odpuszczać w ukulturalnianiu i edukowaniu.

     • A nie uważasz, że szkoda pieniędzy na imprezę na której bawi się ok 20 ludzi?
      Nie lepiej robić czegoś mniej, rzadziej ale robić coś., co przyciągnie ludzi?

     • I to jest powód do merytorycznej dyskusji, analizy i rozwagi. Ale pewni lokalni politycy, niestety, tak naprawdę nie myślą o Mieszkańcach, lecz o swoim interesie politycznym. Teraz w rytmie disco polo chcą wjechać do ratusza na hitlerowskim garbusie.

    • Może tak. Ale dajcie sprawdzić. A nie od razu krytyka i przemądrzałe rady. Mnie ostatnio kolega fachowiec od remontów tłumaczył jak to pewna ambitna pańcia ma ściany zrobione w swoim mieszkaniu.
     Po tym opisie mi wystarczy, by się zorientować jaki ona ma gust. W domu niech ktoś sobie urządza. Ale dlaczego ktoś robi nam rozpierduchę ,,na mieście”?

 2. Wydaje mi się, że ten koncert był tylko zrobiony dla ekipy, która prezentuje Ckb w Dobrym Mieście. Choć wydaje mi się, że dyrektor F. także zachwycony nie był. Totalna klapa Panowie i Panie. Pozdrawiam.

  • Wydaje mi się, że czego by CKB nie zrobiło, to zawsze będą takie tępe dzidy i tępe oszczepy, które to skrytykują i będą podczepiać swoje politycznie podszyte oceny i teorie spiskowe pod działaność CKB. A jeśli wydaje ci się, że Dyrektor F., jak to niby kulturalnie skracasz jego nazwisko, był niezadowolony, to jesteś w błędzie. Do tego biednego człowieka po prostu dociera, że czego nie zrobi, zawsze te tępe dzidy i tępe oszczepy będą to ,,szmacić”. Wyrazy ogromnego szacunku, Panowie i Panie z CKB. Że Wy jeszcze chcecie tam siedzieć po tych wszystkich pomyjach.

 3. Tępe dzidy? A Ty kim jesteś? Widziałeś się w lustrze?
  A może do Pana Fabiasiaka dociera czego ludzie tak naprawdę w tym mieście potrzebują? Może z każdą kolejną imprezą dochodzi do wniosku, że totalnie nie rozumie potrzeb społeczności w Dobrym Mieście. Może Pana Fabiasiaka to przerasta? Może dociera do tego Pana fakt, że gdzieś popełnił błąd i zapłacił za to porażką.

 4. Ludzie wyśmienicie bawili się na koncercie Disco, natomiast dzisiaj totalna klapa i wstyd dla miasta, że organizowane w mieście jest coś, czego ludzie nie chcą – co potwierdzili dziś swoją NIEOBECNOŚCIĄ. Gratulacje CKB 🙂

   • Rację? Według waszej ,,dobromiejskiej dobrej zmiany” co krok stragan z piwem, disco polo i to z plejbeku oraz zlot germańskich samochodów. Sztuk dwie.

    • Ale co?
     Prawda jest taka, że ostatni koncert przyciągnął więcej osób niż wszystkie roczne imprezy CKB przez rok.

     • To jest jakiś znak. Ale nie zapominaj, że są jeszcze inni. I jest ich co najmniej kilka razy więcej niż te tłumy, które przyszły na koncert. Ofertę trzeba nieco poszerzyć, przemyśleć, konsultować z różnymi grupami. A nie że ty i twoi koledzy chcecie teraz tylko disco polo i zlot garbusów.

  • Totalna klapa i wstyd dla miasta, że paru oszołomów taki kierunek kulturze i promocji miasta usiłuje nadać. No, ale jak się Masakra z kolegami i koleżankami za promocję wzięła, to będzie wkrótce rzucanie gumiakiem, konkurs w noszeniu żony na plecach i potem zamiana żony za piwo. Oraz ,,stawianie” Jelonka. Przy każdym placu zabaw. Koniecznie z kilkoma zjeżdżalniami. Co 100 metrów. I do tego salon stylizacji paznokci dla starzejących się mamusiek, co to dobrze czytać ze zrozumieniem nie potrafią, ale mają ambicję do wyręczania CBA w szukaniu afery tam, gdzie jej nie ma.

   • Dobre! Do tego te ,,ekspertki od wszystkiego” swoją ,,dogłębną” wiedzę na temat przetargów opierają jedynie na internecie. No i nie odróżniają przetargu na zbycie nieruchomości od przetargu na usługi budowlane.

   • Nie zapominajmy postawić po garbusie przy tych placach zabaw. I pomnika jakiegoś Jarosława. Chociaż jednego. Co kilometr.

   • Wyciągania programu ze Świątek już staje się nudne! Tak Cię to boli? Że ciągle o tym piszesz? Nie masz innych argumentów! Daj im żyć!

    • A ty daj żyć naszej Gminie. I pracować CKB. Trzeba się było zgłosić na konkurs dyrektora jednostki. Ooo! Czyżby braki w wykształceniu? Trzeba było sie uczyć a nie lokować kapitał w więdnącej urodzie. A może pamiętasz kto wyciągnął te Świątki, Lidzbarki, Ornety i Bartoszyce jako argumenty?

   • Oszołomów takich jak ty w tej wsi nie brakuje jak widać. Podpiszcie się z nazwiska tępe dzidy i hieny. Kolesiostwo i układy się kończą i legmie w gruzach stary rząd i to wam zaczyna doskwierac 🙂 Iście żenujące i wielce bawiace:) a takich radnych niezależnych zazdroszczę szczerze każdemu w każdej zapyzialej wsi. Alleluja! Będę się za was osiolki modlił!

   • BUEHEHEHE! CZEGO SCIEMNIACIE ZE KTOŚ Z RADY DECYDOWAŁ O KONCERCIE? DECYDOWAŁA MŁODZIEŻ NA SPOTKANIU Z BURMISTRZEM KTÓRY SAM MIAŁ KARTKĘ Z ZESPOŁAMI I CENAMI TYCH ZESPOŁÓW.

  • Może zauważyłby ktoś że koncert też był zorganizowany dla zespół które grały żeby mógłby się bardziej rozwijać nie ważne czy było 20 osób czy 5 ważne że młodzieży która grała dawała z siebie wszystko chciała pokazać że nie tylko można jarać i pić za garażami pozdrawiam 😉

    • Kto ci broni jechać do Ostródy i innego miasta w Pooscr na disco polo? Co weekend chcesz mieć koncery disco polo w Dobrym Mieście? Już ci nie wystarczy słuchanie w domu i w samochodzie?
     I cała gmina musi już tylko iść w kierunku disco polo?

     • A niech jadą nawet do Mścimia Wielkiego 😉
      Na chodnikach do dziś leżą porozbijane butelki po piwie bo ukulturalniona młodzież wracając z impry w rytmie disco polo tłukła butelki po mieście.
      Aha, pewnie zaraz mi ktoś odpisze, że to wina burmistrza bo powinien już dawno posprzątać miasto!

     • Czegoś nie rozumiem gumaku? Nie interesuje mnie disco polo, ale to mam być dla LUDZI, dla MIESZKAŃCÓW, a nie jak zwykle dla kilku OBSRAŃCÓW! Nie do nas mieszkańców należy móżdżenie nad pomysłami jaki koncert zrobić, czy impreżę czy kuzwa skate-park! Od tego jest Urząd Miasta i CKB mu podległy! Płacimy na to podatki, więc krytykować będziemy – ZAWSZE! Więc do roboty nieroby! p.s za kilka dni będzie Mela Koteluk – po pytajcie ludzi czy o tym wiedzą? Gdzie promocja? na stronce CKB?! Za kilka dni będzie także koncert SDF – i ludzie wiedzą? dlaczego? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie….

     • Pieprzysz jak połamany! Przestań brać to co bierzesz albo zmień aptekarza. Piszesz, że nie ma promocji koncertu Meli Koteluk – bzdura! Idąc przez miasto mijam co najmniej kilka plakatów informujących o jej występie. Ba! Plakaty wiszą za szybą a nie na słupach więc żadne providenty, bociany, skoki i inne pasożyty po chamsku nie pozaklejały afiszy.

    • A może mi ktoś odpowie, co przez te lata zrobiła opozycja, oprócz krytykowania? Co zaproponowała? Czym się może pochwalić? Ktoś coś?

     • Kiedy Pan Jarosław Kowalski zdobedzie w koncu wladze ,bedzie mozna dzialac .

     • Kaśko, czy głównym biorcą twoich „dajek” jest uwielbiany przez ciebie radny? Działaj kobieto i bez jego władzy, pokaż co potrafisz.

     • Panie ja im zawdzięczam i wielu innych w tym miasteczku bardzo wiele ale i tak nie przyjmiesz pan tego do wiadomości a więc i wymieniać nie będę . Są przynajmniej skromni i zdjęć z osiągnięciami nie zamieszczają w każdej gazetce warminskiej. Pozdrawiam i dziękuję tzw. Opozycjo!

     • Wymień te wybitne osiągnięcia tzw. opozycji. Może nie ja, ale inni czytający przyjmą to do swej świadomości. Może… Oni są skromni i nie wrzucają zdjęć ?!? A co się działo na profilu kandydata na burmistrza, pana J.K.? Wizualizacje, kolorowanki jakie będzie piękne miasto, inne czary mary i fiku miku. Jest jedna zasadnicza różnica. Na szczęście nie udało się i tym razem 🙂 Opozycjo prezentujecie hipokryzję na najwyższym poziomie.
      ps. nie maja się czym chwalić to i fotek nie ma!

 5. CKB pracuje w takich godzinach, to w takich godzinach są imprezy. Rękodzieło – jeżeli można to nazwać rękodziełem kończy się o 18 :). Czego można wymagać od dwóch pań które organizują „imprezy” i będąc na nich przebieraja z nogi na nogę i spoglądają na zegarek kiedy pójdą do domu. „impreza lata artystycznego ozhaczona :)” dla nich to na rękę że nikt nie przychodzi, przecież to widać jak na dłoni.

 6. A z resztą niech dziewczyny w końcu zmienią pracę i zatrudnią się w jakimś schronisku dla zwierząt, może tam się odnajdą przy sprzątaniu klatek i boksów :/

  • Świństwo, chamstwo i prostactwo!!!
   Beznadziejny komentarz Elżbietko 🙁 A Ty gdzie pracujesz? Po twoim komentarzu mniemam, że jedyne do czego się nadajesz to zbierania pustych puszek i pobitych butelek po imprezie zorganizowanej przez CKB.
   Zmień pracę, weź kredyt i zjedz snikersa albo i najlepiej przeprowadź się do Świątek bo gwiazdorzysz.

   • A Twój komentarz co prezentuje?
    Co masz do Świątek? Nie masz innych argumentów?
    To, że w Dobrym Mieście jest spór to nie ma nic wspólnego ze Świątkami. I może czas załatwić pewne sprawy po ludzku?
    Może i ktoś inny wyciągnął ŚWIĄTKI ale wy je dalej wyciagacie na tapetę?
    Wcale nie jesteście mądrzejsi.

    • A co proponujesz? Skoro sam powinieneś / sama powinnaś zauważyć, że to strona dobromiejskiej opozycji nie dość, że właśnie te niewinne Świątki ,,na tapetę” wyciągnęła, to jeszcze cokolwiek się nie dzieje w CKB, na siłę promuje żenując disco polo z piwem i rozrywkami typu rzucanie gumakiem. A przecież rzucania gumakiem nie było w Orencie. No to siłą rzeczy przywołuje się Świątki jako egzemplifikację tej niskiej rozrywki. Sorry, taki mamy klimat.

 7. Z przykrością stwierdzam, że kultura w DM spadła poniżej dolnej kreski.
  Wczorajszy koncert nie był disco polo, była to trochę ambitniejsza nuta. Ludzie! Jeśli jesteście zachwyceni ruszaniem ustami do wyłączonego mikrofonu tzw. playback ziomka z wiejskim łańcuchem na szyi i wygibańce jego kolesi w białych spodniach (czy tam koszulkach) to pozostawiam to bez komentarza.

 8. Pani Milena i ta druga pani porostu nie potrafią przyjąć prawdy i odpisuja pod innym imieniem chamskie odzywki. Prawda w oczy kole

   • To są wasze chore, patanoiczne wizje. A to piszą pracownicy CKB, a to urzędnicy z Urzędu Miejskiego, a to urzędnicy Starostwa. Nawet wam do tych pustych łbów przyszło, że aktorzy z Teartu Jaracza i ich rodziny.
    Leczcie się! Paranoję można skutecznie leczyć. Tylko szukajcie psychologa i aptekarza bez podobnych do waszych problemów. 😆

  • PO PROSTU to ty się za gary weź. Właściwe wychowywanie potomstwa. Bo nawet do szkoły nie ma cię co posyłać. Książek już na ciebie szkoda.

 9. Pracownicy CKB weźcie się kuźwa do roboty a nie odpisujecie na komentarze! Nie macie odwagi przyznać się do porażki? Totalna klapa, beznadzieja, działajcie sobie sami dla siebie, ale nas mieszkańców nie wciągajcie w byle gó… bo 30 zł na Mele Koteluk to są jakieś kpiny i żarty. Nie dość, że to gwiazda wakacji, nie dość że nie znam, to jeszcze musze płacić? wstyd!

  • 30 zł za koncert to są śmieszne pieniądze!
   ale całe szczęście Ciebie tam nie będzie bo browarów nie będzie.

  • Z pustego i Salomon nie naleje. Imprezy kosztują!!! Skąd niby CKB ma brać na to wszystko? W głowach wam się poprzewracało! Jeszcze CKB wam powinno sponsorować opiekę nad dziećmi, kiedy wy się będziwcie bawić, po 5 piw na głowę i taksówkę na chatę?

   • Burmistrzowa popilnije bo kocha wszystkie dzieci jak swoje i się nie dziwie gdyż jej ukochany również je uwielbia . Chory klimat i tragedia

  • Do porażki trzeba się przyznać. To prawda. Że wszelkie wysiłki ukulturalniania i edukowania są syzyfowe. Kultura i tak zeszła na psy. I to zdechłe psy. Zapotrzebowanie na pozbawionego jakiegokolwiek talentu wieśniaka w obcisłym tiszercie w serek w łańcuchu z tombaku bije na głowę cokolwiek o nieco wyższym poziomie. Komu wy teatr tu chcecie promować? W Świątkach nawet nie szmacą urzędników na forum. Tacy zadowoleni. Nie ma co się oszukiwać. Prostak nie doceni Rockowej Sceny Muzycznej. A co dopiero teatru czy jeszcze książki. Jak u nich nawet po jednej w domu nie ma.

   • Jest. U tych ,,z ambicjami” jest. Może nawet kilka. 50 twarzy Greya albo jakiś poradnik, na przykład Lewandowskiej lub Chodakowskiej.

 10. Była mieszkanka Sie 6, 2016 at 18:38

  Mieszkałam kiedyś w Dobrym Mieście dlatego zaglądam często na strony z których mogę coś dowiedzieć się o moim byłym mieście. I jaki rysuje mi się obraz? Piękne miasteczko ale pełne małostkowych ludzi, często ziejących nienawiścią, plujących jadem. Kiedyś tak nie było. Co się stało z tymi fajnymi życzliwymi mieszkańcami? Mam wrażenie że ktoś usilnie pracuje nad tym by w świat szedł właśnie taki obraz Dobrego Miasta – miasta nieżyczliwych, złych ludzi. Na sesjach jeden, może dwoje ludzi, wiecznie z pretensjami, podejrzewających wszystkich dookoła o najgorsze rzeczy, rzucający oskarżenia, jak się potem okazuje, bez uzasadnienia. Nie znam tego pana najbardziej aktywnego w oskarżaniu wszystkich bo wyjechałam ok 15 lat temu z Dobrego Miasta. Skąd on się wziął? Bo na pewno nie jest to mieszkaniec od urodzenia Dobrego Miasta. Czytam te często chamskie, podłe wpisy na stronach i jest mi po prostu wstyd że pochodzę z Dobrego Miasta. Dlaczego nikt otwarcie nie powie, że takie publiczne zachowanie, takie wpisy, nie wystawiają dobrego świadectwa Dobremu Miastu? Dlaczego nikt nie wytłumaczy, że jest to najgorsza z możliwych forma promocji pięknego Dobrego Miasta? Przecież czytają to ludzie z całej Polski. Pozwoliłam sobie na taki komentarz bo prócz wstydu za takie bezmyślne tworzenie przez kilku ludzi obrazu Dobrego Miasta jest mi też żal, bo ani to miasto ani mieszkańcy tego miasta nie zasługują na taki zły obraz.

  Odpowiedz

 11. Chcialem powiedziec ze mieszkam w DM od urodzenia, wydaje tu pieniadze czyli tez place podatki. I lubie wszystko praktycznie co nie jest disco polem wiec mi sie nalerza tak samo takie imprezy rockowe czy teatry jak innym disco polo. I mi sie to podoba jak i moim kolegom i koleżankom wiec nie badzcie egiistami. Mieliscie disco polo za 60tys zl to pozwolcie nam posluchac tanszych imprez. Ja si zadowole rokiem za grosze albo nawet za koszty dojazdy bardziej niz pajacami z playbacku za 30 tysi. Nie siedzialem i nie pisalem ze weekend byl zly. Nie lubie to nie poszedlem. Podoba mi sie co innego to wstaje i ide. Mieszkancy opanujcie sie. Kultura nie polega na wiecznym disco polo lub wogle tylko na koncertach. Kto przeczytal ostatnio jakas ksiazke zaniast komentarzy na fb czy tonecie? Ktos potanczyl cos innego niz discko wykret? Czy ktos sprobowal grac na jakims instrumencie? Nie bo to trzeba cos od siebie włożyć, a najczesciej ciezka prace. Uwazam ze w takich sprawach powinni sie wypowiadac przynajmiej ci co maja kulture w wypowiedzi a nie chamskie plebskie odzywki.

 12. Czyli Twoje potrzeby są zaspokojone w 100% ,masz wszystko czego potrzebujesz, artystyczne wakacje w Dobrym Mieście ułożone są pod Ciebie ,a dla tych co wolą disco polo trzeba też dać to czego chcą ,znacznie ich więcej co można było zaobserwować na koncertach i weekendu i rockowej sceny czy kina pod chmurką itd

 13. Zdecydowanie nadinterpetujesz słowo KONCERT pisząc o występie gościa z ogoloną klatą w koszulce w serek 😛
  Słuchajcie sobie tych śpiewów z playbacku, tańczcie, gwiżdżcie i podśpiewujcie, ale nie nazywajcie tego koncertem bo co najwyżej to można to nazwać SZOŁ na niskim poziomie kultury.

  • Jak zwał tak zwał koncert, szoł ,występ, pokaz ,przyszło więcej ludzi jak na wszystkie imprezy zbite do kupy za całej kadencji obecnej władzy CKB. Mimo że zorganizowane było na odwal i szybko to jakby to powtórzyć to frekwencja byłaby podobna. Nikt nie potępia programu artystycznego lata w Dobrym Mieście niech sobie będą te atrakcje zaproponowane przez CKB ale jakby wpletli w to jakiś piknik festyn czy tym podobne nie było by tej całej zadymy

   • No no, kupa była niezła. Kupa ludzi podniecała się na widok pajaca udającego że śpiewa 😛 Za te 60 tys. trzeba było lepiej wynająć dobry sprzęt nagłaśniający i puścić z kasety pioseneczki disco polo. Aby kupie ludzi było raźniej
    na telebimie wyświetliłabym cudowną fotkę lidera Weekendu. Kasa by została na jeszcze pewnie ze dwa takie szoły :))
    Nikt nie krytykuje artystycznego lata??? UUU komentarze powyżej, poniżej i gdzie indziej mówią co innego.
    Pozdr

    • Jeżeli zapotrzebowanie jest na pajaca który udaje że śpiewa ,to trzeba dać ludziom to co chcą i niech się radują nawet niech to kosztuje 60tys. Co z tego że rockowa scena była tańsza jak nikt tego nie kupił. Bardziej ambitni kulturalnie mają w czym wybierać z programu CKB

     • Ze swojego portfela też tak łatwo wydajesz pieniądze na różne gó..a? Nie sądzę. Różnica w tym, że to pieniądze publiczne. Niestety ci mniej ambitni wybrali pajaca z ogoloną klatą za kilkadziesiąt tysięcy zł. Za taką kasę, może nie w tym, ale na pewno w przyszłym roku odbyłby się prawdziwy koncert, z prawdziwą gwiazdą aż by dech zaparło.
      ps. nie jestem pracownikiem CKB, ani ich rodziną, koleżanką czy znajomą. Jestem za to mieszkanką miasta zniesmaczoną wydawaniem tak potężnej kwoty za takie gówniane badziewie.

     • Nikt nie oczekuje, że co chwila będzie disco polo! Takie było zapoyrzebanie i ludzie pokazali to, czego im brakowało i co przyciąga kilka tysięcy mieszkańców i przy czym ludzie się fantastycznie bawią!
      Nikt im nie kazał organizować koncertu z trzema zespołami. Mogli na początek dać zespół coverowy, który by zaśpiewał największe przeboje i ludzie by się pobawili. Ale nie trzeba było zrobić coś ponad. Bo gdzie indziej jeden zespół a jak CKB organizuje to trzy zespoły. Ale faktem jest, że to było miastu potrzebne! 🙂
      Zresztą koncertu disco polo w Dobrym Mieście nie było 18 lat…. Dlaczego teraz wielkie żale że tyle na to kasy poszło? Niech każdy znajdzie coś dla siebie.

 14. Czytam komentarze .I pozwole wyrazic swoje zdanie wiem zaraz poleci krytyka no coz trudno .Bylam na koncercie disco polo od tak dla rozrywki slucham wszystkiego gdy bylam mloda rocka pamitam koncerty w kinie fajna sprawa dla naszego wtedy pokolenia . Ale wroce do disco polo tlumy byly ludziechcieli sie po bawic tak jak i ja i powim o zgrozo za to cos az tyle kasy bym im nie dala weekendowi a to dlatego ze przez godzine zagrali ok z 5 moze wiecej piosenek i z tego 4 razy to samo liczylam na cos wiecej Taki AKcent gra godzine i spiewaz 30 roznych . Pijana mlodziez tlukaca butelki to nie wina burmistrza tylko porazka wychowawcza rodzicow ! Dla mnie impreza disco polo odwalona byle jak aby bylo malo atrakcjii ! Za krotko. A teraz moje zdanie o koncercie rockowym ja mysle ze malo informacji chodze codziennie po miesicie i nie widze by wisialy plakaty itd moze slepa jestem ale powinny zycac sie w oczy .Przyznam nie widzialam ,e koncert bedzie tak jak o koncercie Stara grupa bukowina ktory byl w naszym miescie .Zgadzam sie ze powinny byc ambitne i mniej abitne imprezy bo i na te i na te sa chetni nie wazne czy 100 czy 20 przyjdzie !Ale zacheccie ludzi wiecej informacji moze podejmijcie wspolprace z kablowka tonetickiem i innymi portalami dajcie informacje tydzien wczesniej ze impreza bedzie Pisala bym jes,cze ale to chba najwazniejsze . ! Chociaz pewnie jak to mlwia taki sie nienarodzil ktory by kazdemu dogodzil

 15. Co to za pomiaukiwania ? Tragedia …gitary nastroic by sie dało bo słuchać sie nie da ,a moze to konkurs beztalenci 😞

 16. Witam . Troche z innej beczki. A ja byłem w kinie ostatnio na kinie letnim fines i ludzi też było bardzo dużo i nawet popcorn darmowy był.

 17. Zdjęcie nr.11 jest ZAJEBISTE, powinno wisieć w „Stodole”, można również zrobić z niego tło do plakatu z info. o organizowanych koncertach przez CKB DM. Gratulacje dla autora – ukazał na fotografii „prawdziwe oblicze” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here