Zapraszamy na moto paradę, pod patronatem Jarka Kowalskiego.

93

Zapraszamy na moto paradę, pod patronatem Jarka Kowalskiego.

Już w czwartek 30 czerwca o godzinie 19:30 rozpoczynamy moto paradę przed meczem Polski z Portugalią. Start z pod Joker Pub ul. Kolejowa. Prosimy wszystkich zmotoryzowanych o ustawianie się wzdłuż żółtej linii (patrz mapka) od ulicy Kolejowej w kierunku torów między garażami. Ustawiamy się po prawej stronie nie blokując ulic Grudziądzkiej, Pionierów, Chodkiewicza.

Stawiamy na bezpieczeństwo, parada ma być zgodna z przepisami ruchu drogowego. Wozy konne i inne dziwolągi ustawiają się na samym początku. Wybieramy najciekawszy pojazd parady. Paradę prowadzi czarne Audi A6.

Przypominamy, że stawiamy na bezpieczeństwo.

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

93 KOMENTARZE

  • walnij się mocno w łeb i poczekaj,może zrozumiesz,ostatniej parady nie było bo debile też się trafiają w stylu jazda na trzeciego lub zygzakiem i dzięki temu był zakaz bo było wiele skarg od mieszkańców,a Pan Jarek organizuje paradę bardziej przemyślaną,choćby ta mapka jak mamy stać,a nie jak wcześniej,każdy stał gdzie kolwiek, chociaż jeden myśli o tym by było super i jednocześnie bezpiecznie,brawo Panie Jarku

 1. Nie każdemu chodzi o rozgłos! PAN Kowalski organizuje Paradę, dla Kibiców, którzy pokazali jedność i to ze!!!!

 2. Nie każdemu chodzi o rozgłos! PAN Kowalski organizuje Paradę, dla Kibiców, którzy pokazali jedność i to ze potrafią się bawić!!!!
  W końcu jest coś zorganizowane, na potrzeby ludzi z Dobrego Miasta…
  A nie tylko dla kilku osób w tym znajomych.

 3. Brawo Jarek a tak przy okazji proponuje zeby to była ostatnia kadencja burmistrza widząc jak mieszkańcy dobrego miasto kochaja piłkę sam powinnien wyjść z inicjatywą i zorganizować parade nie mówiąc już o strefie kibica. Brawo Jarek

  • No tak, jak kochają piłkę to widać na meczach naszego DKS. Widać tez po tym jak wspierają DKS. ŻENADA!!!!

 4. będzie jakiś pojazd do którego można by wsiąść nie koniecznie posiadając swego coś takiego jak ostatnia laweta itp

 5. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ale znalazł się taki, który odpowiada na potrzeby społeczności!!!! I to się w tym liczy.

  • Jestem „ZA”. Nawet jeśli kto się zgubi to będzie wiedział gdzie pojechać. Ostatnio było NAS bardzo dużo tylko wszyscy się pogubili i wyszła KICHA.

  • Moim skromnym zdaniem powinno sie to odbyc po trasie.Start kolejowa gdanska zwyciestwa warszawska rzeszutka rondo orla bialego grunwaldzka jezioranska kopernika mickiewicz (tu można pozdrowic burmistra) garnizonowa grunwaldzka Malczewskiego kosciuszki dabrowskiego woj polskiego zwyciestwa kolejowa grudziadzka łużycka warszawka zwyciestwa kolejowa meta. Najladniej przystrojone auta lub motocykle(z racji tego ze nikt na przystojone auto nie bedzie warczal) jada za autem prowadzącym i na trasie 51 blokuja sukcesywnie droge na skrzyżowaniach kolizyjnych. Cala filozofia. Nie trudno nawet policzyc ile tych skrzyżowań bedzie. Panie Jarku gotowca dajemy.

  • To chyba byłaby lipa . Niech sobie siedzi w domu i patrzy jak sobie sami z PANEM JARKIEM możemy zorganizować dobrą zabawe. Tylko żeby nie było takich kierowców co jadą lewą stroną jezdni , wężykiem , na awaryjnych . POLSKA GOLAAAAAAA!!!

  • Tak to właśnie cwanym politykierom udało się kibiców wciągnąć w brudne gierki przejęcia władzy w gminie.

 6. Dokładnie pokażmy ze potrafimy zrobić paradę według zasad ruchu drogowego bez wbijania sie na trzeciego czy wyjazd na czołówe. Jeden za drugim . milo wesoło. Jedziemy w jednym celu. Dla naszej reprezentacji.

 7. I tak aż do finału bez wsparcia CKB ani innych instytucji, sami kibice ,damy rade, bez budżetu, bez kasy i impreza najlepsza od 4 lat, bo 4 lata temu też były parady i to jedyne atrakcje w tym mieście. Nie licząc dni folkloru mongolskiego na którym było jakieś ze 20 no może 30 osób zeszłego roku latem i tak pięknie dyr CKB zapowiadał i wprowadzał w klimat. AAAAA przepraszam jeszcze nocne czytanie książek w bibliotece to też porywa lokalną społeczność hihihhi ja pierd……. żenadaaaaaaaa chyba się do Świątek przeprowadzę tam jest chociaż normalnie

  • Z tego co mi wiadomo to 23 lipca jest Jarmark Rozmaitości w Świątkach gra Soleo a 4 września są Dożynki zagra Czadoman!!!! 🙂

   A mieście tworzy się kulturę na wysokim poziomie…! A my chcemy wiejskiej zabawy z zespołem! 🙂
   Precz z kulturą na wysokim poziomie!

   • My? Czyli kto? Kto wieśniaczce broni wsiąść na furmankę i jechać na ,,wiejską zabawę z zespołem”?

    • Dodam jeszcze, że nie obrażam ludzi ze wsi. Odnoszę się do mentalności niektórych komentatorów i komentatorek spod szyldu 500 PLUS, dla których liczy się tylko zabawa, piwo i jarmarczna tandeta. Czyli generalnie życie i ciągła zabawa na koszt podatników.

     • Co Ty pierdolisz? Czy uważasz, że na takich imprezach bawią się tylko tacy ludzie??? Puknij się w głowę i poszukaj mózgu. Bo chyba Ci wypadł.

      A już wiem w czym problem. Mierzysz wszystkich ludzi swoją miarą i miarą ludzi, w których się na codzień kręcisz.

     • Twój rynsztokowy język i poziom wypowiedzi najlepiej świadczą, że się nie mylę.
      Wsiadaj na furmankę i jedź do Świątek. Kto ci broni? A najlepiej… skoro wam wiecznie nudno i źle w gminie, zorganizujcie sobie w jedną stronę paradę pod patronatem Kowalskiego. 😉

  • Też to rozważam! 🙂
   Świątki są przykładem że można zorganizować imprezę na którą przyjdzie każdy…. Młody, stary, babcia, dziadek. Ludzie z okolicznych gmin i miast zjeżdżają tam całymi rodzinami. Każdy tam znajdzie coś dla siebie.

   • Potwierdzam! Byłam w czerwcu w Świątkach na koncercie chóru wokalnego „Elegia”. Wybawiłam się wspaniale 🙂

    • A ja byłam w maju w Piwnicy pod baranami. Też się wybawiłam wspaniale. Był tylko jeden problem. Żadnych baranów nie widziałam. Teraz już wiem dlaczego. Wszystkie pojechały do Świątek. 🙂

     • Roposta tygodni! Niektórym to powinno się płacić. Albo przynajmniej dziękować za to, że dostarczają nam powodów do śmiechu w tym dobromiejskim domu wariatów.

     • Widocznie sam jesteś baranem!!!!!!
      I skończ pieprzyć w końcu o Swiatkach. Oni robią swoją a CKB robi swoje!!!!! Macie problem to go załatwiajcie. A od nich spadać

  • Gdzie? Może trzeba o to zapytać tych, którzy z jakichś powodów nie widzą możliwości współpracy z ludźmi, którzy współpracować nie potrafią. To jest pewien defekt psychologiczny. Są po prostu tacy ludzie, którzy bawią się świetnie. Ale do czasu. Do czasu, kiedy cała piaskownica bawi się wg ich zasad. W innym przypadku są trzy opcje.
   Opcja nr 1:
   Purpurowi z wściekłości zabierają zabawki.
   Opcja nr 2:
   Rozwalają plac zabaw.
   Opcja nr 3:
   BRAK.

   • W punkt! Nieco się tylko nie zgodzę. W przypadku pewnych osobników mamy nie tylko 3 opcje. Mamy też czwartą opcję. Niektórzy we wszystkim mówią: Wina Tuska! W Dobrym Mieście jest podobnie. Opcja czwarta: Wina Trzaskowskiego.

 8. TAK JEST! Z panem Jarkiem zorganizujemy wszyscy wielkie święto w Dobrym Mieście! Nie chcemy żadnej pomocy ze strony Urzędu Miejskiego oraz Burmistrza bo po co? To będzie najlepsza impreza od kilku lat. Już się przyzwyczailiśmy że musimy sobie radzić sami, że musimy sami tworzyć strefę kibica u siebie na osiedlu, albo na wiosce, a już szkoda, że SZ.P.BURMISTRZ nie wpadł na pomysł żeby zrobić wielką strefe kibica za basztą!!! Po co jest to zbudowane!? Pomyśleć troche co ludzie chcą!!!! Jeszcze raz BRAWA PANIE JARKU! widać różnicę obu panów, i właśnie do Pana Jarka mam największy szacunek! DZISIAJ ruszamy wszyscy!!!!

  • Czy naszą gminę stać na strefę kibica? Wam się w głowach poprzewracało. Skąd kasa, misiu? Czytam i oczom nie wierzę. Ale wasz boski Jarek ma elektorat. Nie ma co. Z torbami pójdzie gmina jeśli ten elektorat pójdzie spod straganów z piwem do urn..m

   • „Czy naszą gminę stać na strefę kibica? Wam się w głowach poprzewracało.”
    Nie wiedzialem ze strefa kibica wymaga tak duzego nakladu pienieznego. Dobre sobie..

    • Wy o wielu rzeczach nie macie pojęcia. Nie odróżniacie przetargu na zbycie nieruchomości od przetargu na usługi budowlane. Nie odróżniacie mostku od mostu. No i już jeden chciał, aby całe miasto i okolice oglądały mecze w strefie kibica na wypożyczonym za 100 zł ekranie.
     Temu Trzaskowskiemu to nawet te 10 koła pensji nie zrównoważy konieczności znoszenia takich tempych dzid.

    • Domagają się zamknięcia ogródka piwnego koło Skejtparku. Wołają: Wina Trzaskowskiego! Jakim prawem zezwolił koło Skejtparku. Kto woła? Ludzie z obozu opozycji. Piwo możesz pić kiwdy to opozycji.pasuje. Na domy publiczne też nie licz. To by się Ojcu Dyrektorowi nie spodobało. A kto w Dobrym Mieście kocha PiS to już chyba jasne.

     • Ponoć niektórzy miłośnicy ustawili sobie nawet zdjęcia poległego brata Prezesa Kaczyńskiego z małżonką. Zdjęcia przepasane czarną wstęgą. Na kamodzie w salonie. Taka sytuacja.

   • A co nie miał racji obiektywny?
    Tylko się tknął i przegrana.
    Mam takie skojarzenie…
    Jest taki mit. O Królu Midasie. Z tą różnicą, że Midas przynajmniej zamieniał wszystko w złoto.
    Są tacy, którzy wszystko zamieniają w błoto.

 9. Widzę, że i na nasze lokalne podwórko musiała wkroczyć polityka 🙁
  Parada, która na początku była miłym symbolem wsparcia biało-czerwonych przez Dobromieszczan, teraz stała się doskonałym pretekstem do przypisania sobie nieswoich zasług i pozyskania elektoratu w przyszłych wyborach.
  Szkoda, że Pan Kowalski objął ją swoim „patronatem” i prawdziwi inicjatorzy tej spontanicznej akcji się na to zgodzili.
  Sądziłam,że sport powinien być apolityczny, tymczasem „Nie-łączy nas piłka”.

  • Zgadzam się. Ktoś wyczuł szansę na promowanie siebie. Kampania wyborcza i tyle. Tylko uważny czytelnik komentarzy w tym wątku zauważy, że to z tego ,,przyklejonego” do sportu towarzystwa zaczęło się mieszanie w sprawę burmistrza i urzędu oraz CK-B. Ktoś wpuścił lisa do kurnika. Albo raczej: Lis się przebrał i udaje koguta. A głupie kury patrzą i biorą to za dobrą monetę…
   Do boju Polsko! Ale nie wyłączaj myślenia.

 10. Srefa Kibica kosztuje,i to niemało.Już wyobrażam sobie te komentarze pod adresem Trzaskowskiego,,tyle pieniędzy wydał,przeciez każdy mógł sobie na podwórku z sąsiadami obejrzeć mecz,a nie tyle kasy,,niegospodarność, i w ogóle wszystko NIE.Podoba mi się punkt 4;WINA TRZASKOWSKIEGO; A że ostatnia kadencja,to wiadomo,po co ten dziwny transparent?

  • Po co transparent? Zrobili sobie wiec wyborczy kosztem kibiców. Trzeba liczyć na to, że ludzie się zorientują.

 11. parada to jest inicjatywa mieszkanców DM ,i niech tak zostanie a nastepnym razem proponuje BOJKOTOWAC PARADY ludzi typu kowalskiego ! co to dobromieszczanie sami moga sie ustawic , i panie kowalski prosze nastepnym razem nie wpiepszac sie miedzy wódke a zakąskę ,

  • Manipulacja. Sami chcieliśmy zeby nam pomógł i oczywiście jak zwykle tylko na niego można było liczyć. Dziękujemy panie Jarku i do następnej parady za jakiś czas!

   • Zgadza się. Sami chcieliście, żeby jeden Jarek rządził Polską. Sami chcieliście, żeby drugi Jarek wam w paradzie pomógł. Sami możecie dziękować za robienie sobie waty z mózgu. Chociaż i tak już bez tej pomocy rozumem niektórzy nie grzeszyli. Macie za co dziękować.
    I dowiedzcie się dokładni3, kto był najbardziej przeciwko Dobremiastostok. W czasie kampanii w 2014 wypowiedzieli na temat hipokryzji leśnych dziadków po tjuningu z opozycji członkowie stowarzyszenia od tego festiwalu.

    • Wystarczy obejrzeć archiwalne nagrania z sesji rady miasta gdzie ów stowarzyszenie, co roku było atakowane. Pomijając fakt, że Ci ludzie poświęcali swój wolny czas dla mieszkańców. Przygotowanie Festiwalu nie trwa 3 dni jak co niektórzy sądzą, a cały rok pracy. Mało tego niektórzy z opozycji, oraz ludzie z nimi związani, potrafili siać plotki na temat tego ile to organizatorzy pieniążków pod stołem od Burmistrza nie biorą za ów imprezę.

     • Pamiętam świetnie z gorącej kampanii wyborczej na Facebooku. Pewien komitet miał kwestię festiwalu w swoim ,,wizjonerskim programie wyborczym”.
      Organizatorzy festiwalu DOBREMIASTOSTOCK oficjalnie i bez owijania w bawełnę napisali pewnym paniom i panom, że nie życzą sobie, aby stowarzyszenie w politykę wciągać oraz pod pracę stowarzyszenia się podpinać. Zwłaszcza, gdy niedawno było się głównym atakującym to stowarzyszenie.
      Ktoś usuwał niewygodne komentarze oraz niewygodnych komentatorów.
      Minęły 2 lata. Znowu mamy odgrzewany kotlet. Niektórzy myślą, że do wyborów daleko. Dla nas tak. Ale nie dla politykierów, którzy każdego dnia myślą o przejęciu władzy.
      Taka to ma być dobra zmiana w Dobrym Mieście. Żerowanie na niewiedzy mieszkańców, na ich łatwowierności i krótkiej pamięci. Manipulowanie, kłamanie, rozsiewanie plotek, głoszenie ćwierćprawd.
      Część ludzi w to wierzy. Część z głupoty. Część, bo chce zmiany. Nie dziwię się. Zmiana jest potrzebna. Ale na lepsze. Albo niech zostanie jak jest. Byle gorzej nie było. A jak ktoś tu na forum napisał: Król Midas zamieniał wszystko w złoto. Są tacy, którzy wiecznie wszystko zamieniają w błoto. Warte przemyślenia.
      ——-
      https://twitter.com/AsystentSoltysa?lang=pl

 12. Naprawdę Panu Burmistrzowi Trzaskowskiemu skończył się „limit” kadencji i nie może w następnych wyborach startować?

 13. I skończyły się parady ,następna taka impreza za 2 lata o ile zakwalifikujemy się na MŚ 2018. Tym czasem w naszym mieście musimy zadowolić się nocnymi czytaniami książek w bibliotece ewentualnie wieczorkami teatralnymi lub recytatorskimi ,a na plenery do Świątek , Lubomina, Ornety, Lidzbarka W, Wilczkowa, Miłakowa ,Jezioran.

  • A dlaczego to niby? Co stoi na przeszkodzie, aby opozycja w końcu zrobiła coś dla Mieszkańców? Niech opozycja pokaże, co jest w stanie zorganizować. Ale nie. Nie doczekamy się. Krytykować łatwiej. Skłócać ludzi, siać zamęt, zamiast WINA TUSKA, krzyczeć WINA TRZASKOWSKIEGO. A może niech ci panowie i panie pokażą, co są w stanie zrobić dla Mieszkańców. KTOŚ COŚ? XDXDXD

 14. Czytelnik pyta: Czy naprawdę Burmistrzowi Trzaskowskiemu skończył się ,,limit” kadencji i nie może w następnych wyborach startować?
  Radio Erewań odpowiada: Nie skończył się limit, ponieważ takiego limitu nie ma. Startować może, tylko po prostu już nie chce.

  Radio Erewań doda jeszcze, oprócz oficjalnego komunikatu, swój prywatny komunikat: Nie chce kandydować i Radio Erewań wcale mu się nie dziwi. Po ,,wyczynach” opozycji, której z kolei ,,limit” w przekraczaniu granic przyzwoitości nie skończy się nigdy, Radio Erewań się Burmistrzowi Trzaskowskiemu nie może nadziwić, że to ze spokojem znosi. Radio Erewań tłumaczy to sobie tak, że Burmistrz Trzaskowski w skrytości ducha liczy, iż mądrzy Mieszkańcy Gminy sami wyciągną wnioski i nie nabiorą się na objawienia jakiegoś opętanego Famy i jego wyznawców. A przede wszystkim w przyszłych wyborach nie oddadzą Gminy komuś, kto się do tego nie nadaje.

  • Radio Erewań oglądało ostatnią sesję.Może jeszcze wie,dlaczego pan Przewodniczący pozwala traktować siebie jak byle jakiego uczniaka?

 15. opozycja lepiej niech sie nie miesza w organizacje parady przed meczami reprezentacjji Polski ponieważ jak oni cos organizuja to ma podtekst polityczny ,im chodzi tylko żeby załapac pare % poparcia ,gdzie był pan kowalski jak kibice organizowali wcześniejsze parady ?? dlaczego nie przyłonczył sie swoim zielonym rumakiem ??

  • No właśnie, no właśnie… Jak to dobrze, że jednak mądrzy ludzie zauważają fałsz i gierki tej naszej ,,opozycyjki”…

    • Taaa… Gołym okiem. Taaa… Tak jak z pomostami i resztą wyssanych z palca afer. Gołym okiem widać jedno. Jest wizjoner co ma ciągłe wizje. Jest jakiś procent społeczeństwa, który w te wizje wierzy. A co z tych wizji wychodzi, to widać. Gołym okiem.

 16. Golym okiem tzn czarno na białym widać gierki i praktyki manopulacyjne ludzi z ratusza. Przez tyle lat nauczyli się do perfekcji sztuki kłamstwa. Dobrze, że lud widzi i słyszy oraz potrafi myśleć

  • Gołym okiem to widać, to znaczy czarno na białym oraz klarownie, że w 2018 to wy się o te stołki pozabijacie. Lud zobaczy i usłyszy na co was stać.

 17. A niby opozycja to lepsza jest? Zgoda. Urzędasy to urzędasy, ale opozycja wcale nie lepsza. Czarno na białym widać, że oszołomy, manipulatorzy, intryganci. Nawet ze sobą skłóceni i wewnętrznie podzieleni. Lidera za plecami obgadują i wyśmiewają. Są razem, bo wybory blisko i lider coś tam osiągnął. Można się do niego przykleiç i na jego plecach wjechać do rady.
  A lud to ma na urzędasów i politykierów wywalone. Wszyscy tacy sami. Dlaczego nie działacie bez diety? Stołek w radzie czy ratuszu potrzebny, żeby festyn zrobić?

 18. wstyd i hańba……. opozycją? jaka opozycja? ludzie rządni władzy, bez koncepcji na rządzenie. czy my mamy popierać ciągłe intrygi ? na tym ma polegać nasza nowa władza? na awanturach i sianiu wrogiej propagandy? czym zabłysneli i co zrealizowali przez te dwa lata? disco polo? tak niezłe disco polo! nie widzę takiego rządzenia w 2018 roku! kampania już się zaczęła i trzeba wyciagać wnioski czy jest nam potrzebna stabilność czy nie? dodam tylko, że w ukochanym Lidzbarku co tydzień są wieczory jazzowe, w oranżerii kultury wystawy, spotkania z pisarzami i koncerty symfoniczne. tak u nas wytykane tam są! jak ktoś ma ochotę na kiełbasę i piwo przy disco polo to może pojechać do Świątek, ma niedaleko. najlepiej szczuć ludzi pismami o odwołanie! to właśnie nowa władza tylko w starym wydaniu. oby tylko nie spenił się sen i nie była to jawa.

  • Pokażcie mi choć jedna sprawę, co do której ta opozycja przekonała innych radnych? Opozycja musi być skuteczna i za to też się ich powinno rozliczać. Ale kto tam ma przekonać radnych ? Co wystąpienie to większa niewiedza i żenada… Czasem nie wiadomo gdzie oczy schować oglądając wystapienia tej opozycji .oj oj i straszno i smieszno!

 19. Jaaaaasne na disco polo do Świątek lub Ostródy, na operę do Warszawy , do teatru na sztukę do Gdyni , kabarety w Lidzbarku Warm. a koncerty w Olsztynie na kortowiadzie. W Dobrym Mieście nocne czytanki w bibliotece albo wieczorki recytatorskie no i spotkania z artystami. Brawo CKB

 20. A co do Pana Kowalskiego….. Jadąc w pierwszej paradzie szanowny Pan Kowalski stał pod swoim domem i koleżanka krzyczała coś do niego a on do niej ” i co się tak cieszycie i tak nie wygramy „. A później co oprzytomniał? I niech ktoś mi powie, że nie zrobił tego dla rozgłosu.

 21. Kowal to prawdziwy facet,ten telefon do TV to bylo naprawde dobre.Mam nadzieje ze ktos to zbada i pozamykaja tych zlodzieji!!!

  • Powtórka komunikatu z 1 lipca 2016 r.:

   Czytelnik pyta: Czy naprawdę Burmistrzowi Trzaskowskiemu skończył się ,,limit” kadencji i nie może w następnych wyborach startować?
   Radio Erewań odpowiada: Nie skończył się limit, ponieważ takiego limitu nie ma. Startować może, tylko po prostu już nie chce.

   Radio Erewań doda jeszcze, oprócz oficjalnego komunikatu, swój prywatny komunikat: Nie chce kandydować i Radio Erewań wcale mu się nie dziwi. Po ,,wyczynach” opozycji, której z kolei ,,limit” w przekraczaniu granic przyzwoitości nie skończy się nigdy, Radio Erewań się Burmistrzowi Trzaskowskiemu nie może nadziwić, że to ze spokojem znosi. Radio Erewań tłumaczy to sobie tak, że Burmistrz Trzaskowski w skrytości ducha liczy, iż mądrzy Mieszkańcy Gminy sami wyciągną wnioski i nie nabiorą się na objawienia jakiegoś opętanego Famy i jego wyznawców. A przede wszystkim w przyszłych wyborach nie oddadzą Gminy komuś, kto się do tego nie nadaje.

  • Czytelnik ,,ja” twierdzi: ,,Kowal to prawdziwy facet”. Do tego się Radio Erewań nie będzie odnosić. Nie dyskutuje się o tzw. faktach medialnych, których prawdziwość ciężko udowodnić.
   Radio Erewań odniesie się do kwestii telefonu do telewizji. Tak. To było dobre. Bo dzięki temu Mieszkańcy na prawie dwa lata przed wyborami na stanowisko burmistrza wyrobią sobie zdanie, czy kiedy w listopadzie 2018 odejdzie Trzaskowski, Mieszkańcy chcą TAKIEGO następcę, co Dobremu Miastu taką reklamę w Polsce zrobił.

 22. Dobrze zrobił i lepiej zrobic nie mógł. Gratulujemy panu panie Jarku i dziękujemy! Trzeba tępić machlojki które się tutaj dzieją w biały dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here