Polska – Ukraina 1:0 Kibice z Dobrego Miasta jak zwykle nie zawiedli

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

32 KOMENTARZE

  • Kiepskie porównanie. Akcja „Wisła” dla banderowców,to nowe, lepsze życie. Na Ukrainie jeszcze za sto lat tego by nie mieli.

 1. super !!!brakuje tu tylko porzadnej strefy kibica z dużym telebimem !, patrz i ucz sie burmistrzu razem ze swoimi urzedasami jak ludzie potrafia sie bawic !! bo wy jedynie co potraficie to wieczór poezji zorganizowac !!

 2. Pytanie czy następne parady będą?. Super sprawa tylko trochę wyrozumiałości od kierowców nie biorących udziału w paradzie, wystarczy troszkę poczekać aż przejedzie kolumna i nie będzie zamieszania, ale nie trzeba na siłę wpychać i rozwalać paradę. Nieładnie nie czujecie atmosfery.

 3. Popieram Pana ktory zwrócił uwagę Paniusi z klada rozwalila sie jak k…. Na łące jak się nie umie zachowac to niech siedzi w domu

 4. Tonetic zrób sondaż czy społeczeństwo Dobrego Miasta popiera działalność centrum kultury z obecnym dyrektorem na czele TAK- NIE- NIE MAM ZDANIA, bo to co odwalają to nie jak ma się do tego co ludzie oczekują a radni powinni też zająć stanowisko w tej sprawie w koncu nas reprezentują

 5. W sobote podobno o 14.00 wszyscy sie zbieramy pod baszta.14.20 wyruszamy ulicami naszego miasta pochodem w strone orla bialego-wojska polskiego-zwyciestwa-warszawska-luzycka -grudziadzka -kolejowa koniec.zostawiamy samochody w domach.przekazcie dalej info.wszyscy w barwach

 6. I byłoby super, moja cała rodzina jest zaciekłymi kibicami i takie okazanie uczestniczenia w EURO bardzo nas cieszy, tylko można by nam pomóc w zorganizowaniu takiej parady, żeby obyło się bez bałaganu, przecież nie rozrabiamy, moto parady były piękne i chcemy więcej. Liczymy na to i czekamy!!!!!!!

  • Dlaczego ,,czepiasz” się tylko osoby na quadzie? W samochodach też siedzą w najlepsze i jakoś nie wysyłasz nikogo w krzaki.
   A mnie się wydaje, że WSZYSCY uczestnicy parady zasługują na wielki szacunek. Że im się chciało. No, ale zawsze znajdzie się jakaś niedowartościowana istota, która będzie swoje frustracje wylewać w sieci, podszywając się tandetnie pod innych… Taki kleszcz. Akurat z krzaków.
   ——-
   https://twitter.com/AsystentSoltysa?lang=pl

 7. Przekazywac wszystkim 14 pod baszta jak urzedasy maja nas w d….e to sami sobie ogarnijmy temat. Pokażemy jakie jest zapotrzebowanie na wieksze imprezy niż wieczrki wiejskie itd.

 8. co to tej parady która ma być w sobotę o 14 to będzie jakaś ciężarówka czy coś żeby móc na nią wejść i nagrywać wszystko kamerą???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here