Joker Pub Euro 2016 – parada przez Dobre Miasto na mecz Polska Irlandia

21

Joker Pub Euro 2016 – parada przez Dobre Miasto na mecz Polska Irlandia

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

21 KOMENTARZE

  • Prawda jest taka, że Tonetic coś za bardzo fasonu ostatnio nie trzyma. Filmik z parady się tnie i buforuje. Sesji ostatniej nie ma.

   • Filmik z parady nie wytrzymał ilości wejść ale już sobie poradziliśmy. Co do ostatniej sesji niestety nie daliśmy rady być na miejscu. Więcej to się nie powtórzy 😉

 1. Świetny pomysł taka parada. Dajcie czadu przed każdym meczem naszej reprezentacji. Wsparcie kibiców – rzecz najcenniejsza. 🙂

  • Pomysł rzeczywiście świetny! Tylko co niektórzy jakby z przypadku! Jak już chcecie ludzie brać udział w takiej paradzie to przygotujcie się do niej odpowiednio, jedna chorągiewka to nic! Trzeba mieć pełen ekwipunek tak jak kibice na stadionie!!!!!!

 2. Coś w końcu dla mieszkańców ,jakaś atrakcja nie tylko teatr i jakieś wieczorki recytatorskie. W czwartek samochody ładnie poubierać na biało-czerwono i koszulki chociaż białe pozakładać bo niektórzy to nie czują w ogóle klimatu.

 3. Cos dla mieszkancow tylko ze mieszkancy sami sobie orgaizuja bo BCK to wieczor z artysta lub kolo gospodyn wiejskich no i noc teatrow itd z beznadzieja gdzie sami robia tlum wsparci kilkoma pracownikami z urzedu i ich rodzinami ale co tam impreza sie odbyla odfajkowane a ciemy lud siedzi w domach i niech nie narzeka. Zapotrzebowanie na konkretne imprezy jest ale oferta slabiutka.

 4. DLACZEGO MIASTO nie zorganizowało strefy kibica przy baszcie ???dobromiejskie urzedasy potrafia tylko zorganizowac przytupajki z kolem gospodyn wiejskich?? zamiast dawac 1000 zł podwyżki dla burmistrza mogli to przeznaczyc na organizacje strefy kibica ! i jeszcze jedno ILE BEDZIE KOSZTOWAC POŁOŻENIE I KUPNO TRAWY KOLO BASZTY ? przeciez to marnotrastwo naszych pieniedzy !!!

 5. Ale sprawozdanie dyrektora na sesji bedzie bogate i obfite. Proponuje podpiac sie pod ta impreze teraz zapewne w czwartek znowu ze 100 aut i 30 motorow klady itd bedzie robilo atmosfere babcie w oknach z lzami w oczach 500 osob aktywnie bioracych udzial. Jak dyrektor sie podlaczy autkiem bedzie wspolorganizatorem i sie okaże ze zorganizowal najlepszą impreze w roku

  • Te sprawozdania ktoś zatwierdza , akceptuje. Jeżeli radni przegłosują każde słodkie pierdzenie dyrektora i mydlenie oczu jaki to on tu jest działacz to o co chodzi? Swiątki , Lubomino , Orneta,Lidzbark, Miłakowo Jeziorany Wilczkowo itd mają jakieś swoje dni jakieś święto koncerty plenery imprezy ,zapraszają gwiazdy wieczoru a w Dobrym Mieście co mamy? Mieszkańcy tęsknią za czasami Pani Bylińskiej jak w parku co tydzień Jakaś atrakcja była. Grile kiełbaski nalewaki ludzie tam szli integrowali się rozmawiali żartowali imprezowali. Dziś oczywiście też to robią tyle że przez facebooka każdy w swoim domu bo teatr lokalną społeczność to tak średnio interesuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here