Nad rzeką w Smolajnach sadysta powiesił psa za łapy.

2

Do schroniska w Tomarynach trafił 6-letni pies, który został powieszony za cztery łapy na drzewie. Pies wisiał tak prawdopodobnie kilka dni cierpiąc niewyobrażalne męki. Zdarzenie to miało miejsce nad rzeką w Smolajnach.

„Czym Ci zawiniłem człowieku, że zaprowadziłeś mnie nad ta rzekę? Co tak strasznego uczynilem, że związałeś mi łapy i powiesiłeś? Walczyłem z szurami ,zdarłem skórę na łapach , mam nadwyrężone stawy, dziury w ciele… wyłem az ktoś usłyszał …….za co????????????????????”
SZUKAMY SPRAWCY/SPRAWCÓW tego bestialstwa. Pies jest wymęczony, dostaje leki, kroplówki , wszystko co trzeba. Sprawa została zgłoszona na Komisariat Policji w Dobrym Mieście . PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE _ KTO ROZPOZNAJE TEGO PSA ???? Kontakt na Policję lub do Schroniska – gwarantujemy anonimowość. Tel 534204420

źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach

12744089_1293123217381151_4212605087584583426_n

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

2 KOMENTARZE

  1. sama mam cztery cocer spaniele i jak by jakiś frajer zrobił im krzywdę obdarła bym śmiecia ze skóry polewała octem i solą sypała , jak można być takim debilem żeby coś takiego zrobić , jak trzeba mieć zryty mózg , w naszym kraju są zdecydowanie za niskie kary dla takich ludzi ,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here