Chciałem tylko wypróbować ręczny

10

„Chciałem tylko wypróbować ręczny a wylądowałem na znaku” tak skończyła się brawurowa jazda Golfem. Wieczorem młody kierowca VW Golfa nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego jego auto wypadło z drogi nadziewając się na znak przejścia dla pieszych. Rura znaku przebiła podłogę samochodu uniemożliwiając zabranie pojazdu, dopiero strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu odcięli auto od znaku. Prawdopodobną przyczyną wypadku była zbyt duża prędkośc połączona z „wejściem w zakręt na ręcznym„.

W wyniku zdarzenia drogowego nikomu nic się nie stało, pomimo tego że wypadło z drogi bezpośrednio na przejście dla pieszych.

 

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.

10 KOMENTARZE

  1. na przejściu dla pieszych na przeciw fryzjera jest bardzo niebezpieczne,
    ponieważ bardzo rzadko kierowcy zatrzymuja się by pieszy mogł spokojnie przejść.
    jeżdżą jak „piraci”.UWAGA!!!!! na przejściu.

  2. a kiedy zostanie wymieniony asfalt na rondzie ??ciekawe który debil zezwolił na połozenie tak śliskiej nawierzchni

      • według ciebie niedzielnego kierowcy odpowiednia predkosc to pewnie 10km/h ??:) zanim cos napiszesz jedż do anglii ,niemiec i zobacz jaki tal leży asfalt .i czy np niemcy połozyli by tak śliski asfalt !! nie dosc ze badziewie kladą w PL na drogi to jeszcze kosztuje 10 razy tyle co np w niemczech !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here